Haber Detayı
17 Mayıs 2018 - Perşembe 08:59 Bu haber 12960 kez okundu
 
Ünye Anadolu Lisesi Öğrencisi Ordu 1.si oldu
Ünye Anadolu Lisesi öğrencisi Ebru Gökmen, Ordu Barosu’nun, baronun 60. kuruluş yıldönümü ve “Avukatlar Haftası” dolayısıyla düzenlediği kompozisyon yarışmasında Ordu 1.si oldu.
EĞİTİM Haberi
Ünye Anadolu Lisesi Öğrencisi Ordu 1.si oldu

Ordu Barosu’nun, baronun 60. kuruluş yıldönümü ve “Avukatlar Haftası” dolayısıyla düzenlediği kompozisyon yarışmasında Ünye Anadolu Lisesi Öğrencisi Ebru Gökmen Ordu 1.si oldu.

Ordu Barosu Başkanı Av. Haluk Murat Poyraz, dereceye giren öğrencileri tebrik ederek, “Baromuz Kültür-Sanat Komisyonu tarafından Ordu il genelinde liseler arasında düzenlenen "Avukat ve Hukuk” konulu, kompozisyon ve resim yarışmasında dereceye giren öğrencilerimizi kutluyorum.” dedi.

Poyraz; kompozisyon dalında birinci olan Ünye Anadolu Lisesi öğrencisi Ebru Gökmen, ikinci olan Ordu Anadolu Lisesi öğrencisi Elif Berin Yalçın ve üçüncü olan Ordu Fen Lisesi öğrencisi Meltem Küçük’e ödüllerini ve başarı belgelerini takdim etti.

Ödül töreninde hazır bulunan Ünye Anadolu Lisesi Müdürü Osman Mehel, başarısından dolayı Ebru Gökmen’i tebrik ederek, öğrencilerinin kendilerini gururlandırdığını söyledi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ünye, Anadolu, Lisesi, Öğrencisi, Ordu, 1.si, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X