Haber Detayı
07 Mayıs 2018 - Pazartesi 23:50 Bu haber 6665 kez okundu
 
Vali Esnaf ve vatandaşlarla
Vali Seddar Yavuz, bugün ekoturizm çalışmalarını incelemek üzere Altınordu ilçesi Kayabaşı mahallesinde faaliyet gösteren işletmelere yaptığı ziyaretlerin ardından, esnaf ve vatandaşlarla da sohbet etme imkanı buldu.
GÜNDEM Haberi
Vali Esnaf ve vatandaşlarla

 

 

Vali Seddar Yavuz, Kayabaşı mahallesinde bulunan esnaf ve vatandaşların çayını içerek, bir süre sohbette bulundu. Yöre esnafının ve vatandaşların hal ve hatırını da soran Vali Yavuz, sıkıntıları, şikâyetleri dinledi ve kendisine iletilen konuları tek tek not aldı. 

 

Vali Yavuz’un kendileri ile sohbet etmesi dert ve sıkıntılarını dinlemesi dolayısıyla çok memnun kaldıklarını söyleyen Kayabaşı mahallesi esnafı ve vatandaşları ”Bizlerle iç içe olan Sayın Valimize çok teşekkür ediyoruz. Bizleri ziyaret etmesi, gal ve hatırımızı sorması, bizleri çok mutlu etti. Allah her daim yardımcısı olsun” diye konuştular.

 

Vali Seddar Yavuz daha sonra, Altınordu ilçesinin Fatih ve Hükümet Caddesinde bulunan esnafları da ziyaret etti.

Esnafın hal ve hatırını sorarak, bereketli kazançlar dileğinde bulunan Vali Seddar Yavuz, esnaf ve vatandaşların sorun ve taleplerini de dinledi.

 

Vali Seddar Yavuz’u işyerlerinde görünce şaşkınlığını gizleyemeyen esnaflar, memnuniyetlerini dile getirerek, ”Sayın Valimiz, her zaman halkla iç içe olan ve vatandaşların sorunlarıyla da yakından ilgilenen bir idareci. Devletin sıcak, gülen yüzünü bizlere htiriyor. Sayın Valimize yapmış olduğu bu anlamlı ziyaret için teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Esnaf, ve, vatandaşlarla,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X