Haber Detayı
10 Haziran 2018 - Pazar 18:41 Bu haber 4492 kez okundu
 
İkbal Gürpınar Ünyelilerle buluştu
Ünye Belediyesi’nin “7. Ramazan Etkinlikleri” kapsamında Cumhuriyet Meydanı’nda İkbal Gürpınar sahne aldı.
SANAT Haberi
İkbal Gürpınar Ünyelilerle buluştu

Ramazan Etkinlikleri kapsamında Ünye Cumhuriyet Meydanı’nda İkbal Gürpınar sahne aldı.

Sahneye selamla çıkan Gürpınar, ilk olarak salât ve selam ile programa başladı. Sahnede çeşitli hikâyeler anlatan Gürpınar’a zaman zaman sunucu Hüseyin Toprak şarkılar ve ilahilerle eşlik etti. Toprak’ın sesini çok beğenen İkbal Gürpınar, kendisinin albümü olup olmadığını sordu ve albüm yaparsa tanıtımında yardımcı olacağını söyledi.

-“Ünye onun her zaman kalbinde”-

Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Erhan Eren, gecede yaptığı konuşmada, İkbal Gürpınar’ın Ünye’yi her zaman kalbinde taşıdığını ifade ederek, “İkbal hanım sadece buraya geldiğinde Ünye’de değil aslında, Ünye onun her zaman kalbinde. Kendisine sıkça Ünyeli olup olmadığını soruyorlar. Senede bir, iki gün buraya geliyor ama yılın on iki ayı Ünye’yi kalbinde taşıyor. Biz İstanbul’a gittiğimiz zaman oradaki stantlarımızı ziyaret ediyor. Ünyelilerin ona olan sevgisi de malumdur. Bu sevginin artarak devam etmesini diliyorum” dedi.

Konuşma sonrası Başkan Yardımcısı Eren tarafından İkbal Gürpınar’a çiçek, plaket ve bakır tepsi armağan edildi.

Program sonrası alanda bulunan kadınlara bir sürpriz yapan Gürpınar, Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Ünye Belediyesi standında ‘Kadınsın Korkma’ isimli kitabını imzalayarak hediye etti.    

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İkbal, Gürpınar, Ünyelilerle, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X