Haber Detayı
11 Ocak 2021 - Pazartesi 22:38 Bu haber 801 kez okundu
 
İç Mahallelere, Daha Hızlı Ve Ekonomik Hizmet
Ünye Belediyesi tarafından Killik Mahallesi sınırları içinde kurulan beton santrali ve konkasör şantiyesi alanında çalışmalar sürerken, tesis hizmete alındığında yol malzemelerinin iç mahallelere çok daha hızlı ve ekonomik ulaştırılması için yeni bağlantı yolları da oluşturuluyor.
GÜNDEM Haberi
İç Mahallelere, Daha Hızlı Ve Ekonomik Hizmet

 

Ünye Belediyesi, Killik Mahallesi’nde kurduğu beton santrali ve konkasör şantiyesinden iç mahallelere daha hızlı malzeme ulaştırmak için Ünye-Akkuş Karayolu’na yeni bağlantı yolu açıyor.

 

 

Başkan Tavlı, “Çok daha hızlı ve ekonomik hizmet sağlamış olacağız”

 

 

Çalışmaların yapıldığı alanda incelemelerde bulunan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, yaptığı açıklamada, “Killik bölgesinde bulunan beton santrali ve konkasör şantiyesi için hazırladığımız alandan Hızarbaşıgünlük üzerinden direkt Ünye-Akkuş-Niksar yoluna bağlanan yaklaşık 2,5 kilometrelik ham yolun çakıllama çalışması devam ediyor. 2-3 ay içerisinde tesisimizi hizmet aldığımızda bu noktadan Tekkiraz, Çatalpınar, Saylan, Yazkonağı, İnkur, Yeşilkent gibi iç mahallelerimize yol malzemesi ve beton transferini çok daha hızlı ve ekonomik şekilde ulaştırmış olacağız. Yapılan bu çalışmayla hem daha çok yol yapılacak hem de büyük oranda tasarruf sağlamış olacağız.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İç, Mahallelere,, Daha, Hızlı, Ve, Ekonomik, Hizmet,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X