Haber Detayı
15 Aralık 2020 - Salı 23:10 Bu haber 533 kez okundu
 
Belediye Vatandaş El Ele
Ordu Büyükşehir Belediyesi, Korgan ilçesine bağlı Tepealan ve Çayırkent bağlantı yolunu betonla buluşturmak için çalışma başlattı. Belediye-vatandaş iş birliği ile yapılan yolda hem zamandan hem de ekonomik olarak tasarruf sağlanıyor.
GÜNDEM Haberi
Belediye Vatandaş El Ele

Ordu’da kırsal yol ağlarındaki asfalt ve beton yol hamlesi sürüyor. On yılların sorunlarını bir bir çözüme kavuşturarak, hayalleri gerçeğe dönüştüren Büyükşehir Belediyesi, bazı yatırımlarda belediye vatandaş iş birliğine giderek, gönül birlikteliğini hizmetlere yansıtıyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Korgan ilçesinin iki mahallesinin bağlantı yolunda beton yol çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

 

TEPEALAN-ÇAYIRKENT BAĞLANTI YOLUNA BETON KONFORU

 

Ulaşım sorunlarının çözümü için ilçe merkezlerinden kırsal mahallelere kadar bir çok noktada çalışma yürüttüklerini ifade eden Başkan Güler, “Korgan ilçe merkezinde cadde ve sokaklarda yaptığımız sıcak asfalt çalışmalarının ardından, mahalle grup yollarında da asfalt ve beton yol seferberliğimiz sürüyor. Tepealan ve Çayırkent Mahallelerimizin bağlantı yolunda, belediye vatandaş iş birliği ile sürdürdüğümüz beton yol çalışmalarında son 200 metreye geldik. Nüfus yoğunluğunun fazla olduğu güzergahta, bir kilometrelik mesafeyi beton yolla buluşturup, vatandaşlarımıza konforlu bir ulaşım imkanı sunacağız” dedi.

 

İlçelerdeki yol sorunlarını çözmek için yatırımların artarak devam edeceğini belirten Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, hizmetlerin daha hızlı ulaşması için çalışmalara katkı sunan vatandaşlara teşekkür etti.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Belediye, Vatandaş, El, Ele, ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Belediye Vatandaş El Ele
Belediye Vatandaş El Ele
Belediye Vatandaş El Ele
Belediye Vatandaş El Ele
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X