Haber Detayı
31 Mayıs 2021 - Pazartesi 11:34 Bu haber 389 kez okundu
 
Arpaköy Mahallesinde Asfalt Sevinci
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in kent genelinde başlattığı asfalt hamlesi yüz güldürüyor. Çalışmalar kapsamında, Altınordu ilçesine bağlı dört mahalleye bağlantı sağlayan güzergah asfaltla buluşacak.
GÜNDEM Haberi
Arpaköy Mahallesinde Asfalt Sevinci

Ordu’da başlatılan asfalt seferberliği ile ilçe merkezleri ve mahalle grup yollarının kaderi değişiyor. 19 ilçenin tamamında süren asfalt ve beton yol çalışmaları sonrası, vatandaşların yıllar süren yol çilesi sona erdi. Altınordu ilçesine bağlı Arpaköy, Güzelyalı Köyü mahalleleri bağlantı yolunda, toplam 3 kilometre uzunlukta emülsiyon asfalt çalışması başladı. Asfalta kavuşacak yol, Altınyurt ve Kovancı mahallelerinde de bağlantı sağlayacak.

 

 

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

 

 

Yılların hayalinin gerçek olmasıyla birlikte memnuniyetlerini ifade eden mahalle sakinleri ise “ Bu yol bizim için çok önemliydi. Büyükşehir Belediyemiz, güzergahta yaptığı altyapı çalışmalarının ardından asfalt çalışmalarını başlattı. Artık toz ve çamurdan kurtulacağız. Desteklerinden dolayı Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler başta olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz” dediler.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Arpaköy, Mahallesinde, Asfalt, Sevinci,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X