Haber Detayı
19 Şubat 2019 - Salı 10:56 Bu haber 2073 kez okundu
 
Açıklama bugün !!!
Saadet Partisi Ordu İl Başkanı Erkan Temiz, partilerinin Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayının eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin olduğunu söyledi. Temiz, resmi açıklamanın bugün yapılacağını açıkladı.
SİYASET Haberi
Açıklama bugün !!!

Saadet Partisi (SP) Ordu İl Başkanı Temiz:

SALI AÇIKLANACAK

Saadet Partisi (SP) Ordu İl Başkanı Erkan Temiz, “İdris Bey’le Ankara’da genel merkezimizde görüştük. Bu toplantıda genel başkan yardımcılarımız da vardı. Burada adaylık konusunda genel olarak mutabakata varıldı. Bu görüşmeler devam edecek. Resmi açıklama Salı günü yapılacak. Ondan sonra da Ordu’ya gelerek seçim çalışmalarına başlayacak. Biz şu ana kadar Altınordu ve Fatsa’da adayımızı açıklamıştık. Bu adaylarımız devam ediyor. Ancak diğer ilçelerde aday belirleme sürecini bu aşamadan sonra bakanımızla birlikte yapacağız.” dedi.

 

HER KESİM ARADI

Şu anda Şahin’in ittifak adayı değil Sadece Saadet Parti’nin adayı olduğunu dile getiren Temiz, “Bir ittifakın adayı değil yani. Ancak başka partilerin desteğinin olacağını görüyoruz. Şunu kabul etmek gerekir ki sayın bakan Ordu’ya ciddi katkıları olmuş, Ünye Çevre Yolu, Ordu Çevre Yolu, Fatsa Hastanesi, Ordu-Giresun Havaalanı gibi eserleri olmuş birisi. O nedenle bizim adayımız söz konusu olduğu andan itibaren biz her kesimden iş hayatından, spor camiasından, diğer siyasi partilerin tabanlarından yoğun bir şekilde destek telefonları aldık” şeklinde konuştu.

Kaynak: (Olay) - Ordu Olay Editör:
Etiketler: Açıklama, bugün, !!!, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X