Haber Detayı
02 Haziran 2018 - Cumartesi 01:20 Bu haber 5256 kez okundu
 
Aç tavuk kendini buğday ambarında görür
MHP 27. Dönem Ordu Milletvekili adayı Cemal Enginyurt, “Aç tavuk kendini buğday ambarında görür misali haberlerde çıkan Ak Parti Ordu'da 6-0 yapacak ve kazanacakmış diyorlar. Bizleri unutuyorlarsa eğer buyurun hodri meydan diyoruz” dedi.
SİYASET Haberi
Aç tavuk kendini buğday ambarında görür

MHP Ordu Milletvekili adayları Cemal Enginyurt ve Ünye'den aday Fazlı Yüksel 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri için sahalara indi. MHP Ünye Seçim Koordinasyon Merkezinde konuşan Cemal Enginyurt, AK Parti’yi eleştirdi. Ak Partinin Ordu'da 6-0'lık başarıyla kazanacağını eleştiren Enginyurt,"Bazı haberci arkadaşlar AK Partililer 6-0 alacağız haberini yapmış.Bizlerde diyoruz aç tavuk kendini darı ambarında görürmüş. Bir tane de bize bırakın insafsızlar. Gece gündüz Tayyip Erdoğan için tek çalışma yapmıyorlar bizler çalışıyor bizler köyleri dolaşıyoruz. Kendimize oy isterken Cumhurbaşkanına da oy istiyoruz. Bunu AK Partililer memnun olsun diye yapmıyoruz. İnandığımız için, Devlet Bahçeli’nin sözünü yere düşürmemek için yapıyoruz. Korku sardı ya bunları 6-0 yapacağız diyorlar” diye konuştu.

2,5 senede 2,5 dakika konuşmadılar

Çıkan haberlerde Ak Partinin Ordu'da 6-0 yapacak iddialarını eleştirmeye devam eden Cemal Enginyurt,"Siz ne zaman Ordu'da 6-0 yaptınız da bu gün yapacaksınız. Ergün Taşçı gibi bir vekili gönderdiniz de ne oldu. 2 buçuk senede 2 buçuk dakika konuşmadı. Ordu’nun hangi derdine çare oldu. Fındıkla ilgili tek laf mı ettiler. Mecliste konuşma mı yaptılar. Ordulunun hangi derdini gündeme getirdiler” ifadelerinde bulundu.

Program sonrası çalışmalarına devam eden MHP Ordu Milletvekili adayları Cemal Enginyurt ve Ünye'den aday Fazlı Yüksel 24 Haziranda yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimi için vatandaşları ziyaret ederek destek istedi.

 

Kaynak: (Olay) - Ordu Olay Editör:
Etiketler: Aç, tavuk, kendini, buğday, ambarında, görür,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X