JUDO GENÇLER GRUP MÜSABAKALARI SONA ERDİ

SPOR 16.01.2023 - 14:54, Güncelleme: 16.01.2023 - 14:54 2373 kez okundu.
 

JUDO GENÇLER GRUP MÜSABAKALARI SONA ERDİ

2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Judo Gençler Erkek-Kız Grup müsabakaları 14-15 Ocak 2023 tarihlerinde Trabzon'da düzenlendi.
    Grup müsabakalarında dereceye giren sporcularımız 18-19 Şubat 2023 tarihlerinde Kayseri ilinde düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonasında kendi illerini temsil edecekler. Yarışmalar sonucunda dereceye giren sporcuları tebrik eden Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Türkiye Finallerinde sporculara ve öğretmenlere başarı dileklerini iletti. 14-15 Ocak 2023 tarihinde Trabzon ilinde düzenlenen Okul Sporları Gençler Judo Grup Müsabakalarında derece elde eden sporcularımız; 40 kg Melike HİTALOĞLU 3. 44 kg Rabia Nur YILDIZ 2. 44 kg Havise KIR 3. 48 kg Zeynep DOĞAN 3. 52 kg Bengisu TEKNECİ 3. 52 kg Rümeysa Ahsen AYDIN 3. 73 kg Kaan KAYMAK 2. 81 kg Berke ŞENSOY 3. 90 kg Abdulmecit GÜR 1. +90 kg Muzaffer GÜLER 1. 57 kg Deniz YEŞİLYURT 3. 63 kg Sude GÖRGÜLÜ 2. 70 kg Rüya Nisa GÖL 3. +70 kg Gülsüm AĞAÇ 3. 50 kg Gökhan SEZGİ 2. 55 kg Yiğit Aras ŞEN 1. 66 kg Galip YILMAZ 3.
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Judo Gençler Erkek-Kız Grup müsabakaları 14-15 Ocak 2023 tarihlerinde Trabzon'da düzenlendi.

 

 

Grup müsabakalarında dereceye giren sporcularımız 18-19 Şubat 2023 tarihlerinde Kayseri ilinde düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonasında kendi illerini temsil edecekler.

Yarışmalar sonucunda dereceye giren sporcuları tebrik eden Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Türkiye Finallerinde sporculara ve öğretmenlere başarı dileklerini iletti.

14-15 Ocak 2023 tarihinde Trabzon ilinde düzenlenen Okul Sporları Gençler Judo Grup Müsabakalarında derece elde eden sporcularımız;

40 kg Melike HİTALOĞLU 3.

44 kg Rabia Nur YILDIZ 2.

44 kg Havise KIR 3.

48 kg Zeynep DOĞAN 3.

52 kg Bengisu TEKNECİ 3.

52 kg Rümeysa Ahsen AYDIN 3.

73 kg Kaan KAYMAK 2.

81 kg Berke ŞENSOY 3.

90 kg Abdulmecit GÜR 1.

+90 kg Muzaffer GÜLER 1.

57 kg Deniz YEŞİLYURT 3.

63 kg Sude GÖRGÜLÜ 2.

70 kg Rüya Nisa GÖL 3.

+70 kg Gülsüm AĞAÇ 3.

50 kg Gökhan SEZGİ 2.

55 kg Yiğit Aras ŞEN 1.

66 kg Galip YILMAZ 3.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve haberunye.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.