Haber Detayı
08 Haziran 2020 - Pazartesi 13:22 Bu haber 935 kez okundu
 
Seccadeler Belediye’den, maskeler Kızılay’dan
Ünye Belediyesi Cuma namazı öncesi Cumhuriyet Meydanı’nda 1000 adet, 15 Temmuz Meydanı’nda ise 500 adet olmak üzere 1500 adet seccade dağıttı.
YAŞAM Haberi
Seccadeler Belediye’den, maskeler Kızılay’dan

Türk Kızılayı Ünye Şubesi de Cumhuriyet Meydanı’nda Cuma Namazı öncesi vatandaşlara 1000 adet maske dağıttı.

Ünye Kaymakamlığı tarafından bu hafta Ünye Cumhuriyet Meydanı’nda Cuma namazı kararı alındı. Namaz öncesi Ünye Belediyesi Cumhuriyet Meydanı’nda 1000 adet, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda ise 500 adet olmak üzere 1500 adet seccade dağıttı.   Kızılay Ünye Şubesi de namaz öncesi Cumhuriyet Meydanı’nda 1000 adet maske dağıttı.

Dağıtımlarımız sürecek

 

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Türk Kızılayı Ünye Şubesi Başkanı İsmet Küçükoğlu; “Geçtiğimiz hafta 2,5 ay aranın ardından camilerimizde ilk Cuma namazı kılındı. Bu hafta ise alınan karar ile Cumhuriyet Meydanı’nda da  Cuma namazı kılındı. Tüm camilerimizde olduğu gibi Cumhuriyet Meydanı’nda sosyal mesafe kuralları içerisinde kılınan Cuma namazında maskesi olmayan vatandaşlarımıza 1000 adet maske dağıtımında bulunduk. Maske ve dezenfektan dağıtımlarımız yine devam edecek. Ayrıca erzak yardımlarımız da Ramazan Bayramı boyunca devam etti. Yine ihtiyaç sahiplerimize yardımlarımızı sürdüreceğiz. İnşallah kısa zamanda virüs salgınından kurtulur ve normal hayatımıza döneriz. Vatandaşlarımız tedbirli olmaya devam etsinler, bu süreci hep birlikte atlatacağız” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Seccadeler, Belediye’den,, maskeler, Kızılay’dan,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X