Haber Detayı
22 Ağustos 2019 - Perşembe 11:13 Bu haber 1005 kez okundu
 
Rektör Akdoğan’dan Cumhurbaşkanı'na teşekkür
Ordu Üniversitesi'nin yeni Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan kendisini bu göreve layık görmelerinden dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'a teşekkür etti.
GÜNDEM Haberi
Rektör Akdoğan’dan Cumhurbaşkanı'na teşekkür

13 yıllık kısa geçmişine rağmen gerek akademik, gerek fiziksel manada büyük bir gelişme gösteren Ordu Üniversitesi bugün geldiği noktada Türkiye’de hatırı sayılır üniversiteler arasında yerini almıştır.

13’üncü yılında rektörlük görevini devraldığım Ordu Üniversitesi’ni  ulusal ve küresel ölçekte bilimsel çalışmaları ile adından söz edilen bir üniversite olması için nitelik, ehliyet, birlik, beraberlik ve ortak akıl ile adalet, liyakat ve etik değerlerden ödün vermeden şehrimizin tüm dinamikleriyle birlikte, Üniversitemizi bulunduğu konumdan daha ileriye taşımak temel hedefimiz ve en büyük görevimiz olacaktır. Evrensel ilkelere bağlı, milli ve manevi değerleri önemseyen ve özümseyen bir nesil yetiştirebilmek için elimizden gelen her türlü gayret ve çabayı sarf edeceğimize; Üniversitemizi, akademik ve idari personeli, mezun edeceği öğrencileri ve fiziki imkanları ile en kısa sürede Ordu halkının hak ettiği ve gurur duyduğu bir üniversite haline getireceğimize inancımız tamdır.

Bu düşüncelerle beni bu göreve uygun görmelerinden dolayı Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a en kalbi duygularımla şükranlarımı ve saygılarımı arz ederim.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rektör, Akdoğan’dan, Cumhurbaşkanı'na, teşekkür,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X