Haber Detayı
28 Kasım 2018 - Çarşamba 11:20 Bu haber 3089 kez okundu
 
“Ordu’da Sonbahar” Sergisi Kapılarını Açtı
“Ordu’da Sonbahar” fotoğraf sergisinin açılışı yapıldı.
SANAT Haberi
“Ordu’da Sonbahar” Sergisi Kapılarını Açtı

Ordu Büyükşehir Belediyesi Ünye Ek Hizmet Binası’nda yapılan açılışta İlhan Türkmen, Erdal Baykara, Hamdi Demetgül, Esra Şenocak ve Mehmet Şenocak’ın fotoğrafları sergilendi.

 

Ordu’da Sonbahar isimli fotoğraf sergisi açılışına Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ünye Belediye Başkanı Mehmet Yaşar Sezgül, Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Aksu, Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Hüseyin Tavlı, Ak Parti Ünye Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Özlem Aldemir Yiğit ve vatandaşlar katıldı.

Serginin açılış konuşmasını yapan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş şunları ifade etti; “Ordu’da Sonbahar isimli sergimiz Kuzeydoğu Fotoğrafçıları Derneğinin Büyükşehir Belediyesiyle iş birliği içerisinde şehrimizin 4 mevsim fotoğraflandığı bir ortamda çıkan sonucun sizlere sunumudur. Buradaki 40 eser Ordu’nun farklı yerlerinden sonbaharı yaşayış biçimimiz sizlere gösteriliyor. Sergimizde turizm mekanları, özel mekanlar, bizi geçmişe taşıyan çeşitli fotoğraflar var. Yaklaşık 1000’e yakın eserden çok titiz bir çalışmayla 40 tane eser seçildi ve bu fotoğraflar bizim arşivimizde bulunacaktır. Bu şekilde sergiler yaparak şehirlerimizi kültürle, sanatla, sosyal hayatla buluşturmaya devam edeceğiz.” diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Ordu’da, Sonbahar”, Sergisi, Kapılarını, Açtı,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X