Haber Detayı
27 Eylül 2020 - Pazar 21:33 Bu haber 861 kez okundu
 
Çamaş’ın Yolları Asfaltla Buluşuyor
Ordu Büyükşehir Belediyesi Çamaş ilçesinde 3 mahalleyi ilçe merkezine bağlayan güzergahı asfaltla buluşturdu. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Vatandaşların yaşam standartlarını artıran yatırımları bir bir hayata geçiriyoruz. Mahalle ve grup yollarını konforlu bir yapıya dönüştürene kadar durmak yok” dedi.
GÜNDEM Haberi
Çamaş’ın Yolları Asfaltla Buluşuyor

Ordu’da başlatılan asfalt seferberliği tüm hızıyla sürüyor. Mahalle ve grup yollarını asfalt ve beton yollarla buluşturan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, yaptıkları çalışmalarla kentin kaderini değiştirmeye devam ediyor. Türkiye’nin en zorlu coğrafyasında, kırsal kesimdeki mahallelere ulaşımı sağlayan güzergahlarda özverili bir çalışma yürüten ekipler, altyapısı tamamlanan yolları, asfalt ve beton yol konforuna kavuşturuyor.

 

 

 

3 MAHALLE ASFALTLA İLÇE MERKEZİNE BAĞLANDI

 

 

 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Çamaş ilçesinin 3 mahallesine hizmet verecek güzergahtaki asfalt çalışmalarının tamamlandığını söyledi. Başkan Güler, “ Çavuşbaşı, Danışman, Tayalı Mahallelerini ilçe merkezine bağlayan 4 kilometrelik güzergahtaki, ikinci kat emülsiyon asfalt çalışmalarını tamamladık. Nüfusun en yoğun olduğu mahallelerde yaptığımız çalışma ile yolların standardını yükseltip, vatandaşlarımızı konforlu bir güzergah ile buluşturduk” diye konuştu.

 

 

 

ZORLU COĞRAFYADA KARARLI ÇALIŞMA

 

 

 

Ordu’nun kronikleşen sorunlarını çözüme kavuşturmaya devam ettiklerinin vurgulayan Başkan Güler, “ İlimizin en önemli sorunlarının başında yol geliyor. Bilindiği üzere Türkiye’de en fazla kırsal yol ağına sahip iliz. Dağınık yerleşim, coğrafi şartların zorluğu ve iklim şartları çalışmaları zorlaştırsada vatandaşların konforu için çalışmalarımızı büyük bir kararlılık ve özveriyle sürdürmeye devam ediyoruz. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerimiz, mahalle ve grup yollarında çalışmalarını sürdürüyor. En ücra noktaya ulaşana dek belirli bir program çerçevesinde çalışmalarımız devam edecek” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çamaş’ın, Yolları, Asfaltla, Buluşuyor,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X