Haber Detayı
12 Nisan 2020 - Pazar 21:29 Bu haber 256 kez okundu
 
ÜTSO’dan Görev Başındaki Polislere Kutlama
Ünye Ticaret Ve Sanayi Odasından Polis Teşkilatının 175. kuruluş yıldönümü ve 10 Nisan Polis Günü dolayısıyla görevi başındaki polisleri ziyaret ve kutlama gerçekleştirildi.
YAŞAM Haberi
ÜTSO’dan Görev Başındaki Polislere Kutlama

 


6-10 Nisan Polis Haftası ve Türk Polis Teşkilatının 175. kuruluş yıldönümü kapsamında Ünye’de bulunan polis uygulama noktasını ziyaret eden Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar ve Meclis Başkanı Tuncay Sağlam  görevi başındaki polislerle bir araya geldi.

Burada görevli polislerle tek tek selamlaşan Başkanlar tüm emniyet mensuplarının 10 Nisan Polis Günü’nü kutladı. Polislerle bir süre sohbet eden Oda Başkanı Akar ve meclis Başkanı Sağlam  beraberinde getirdikleri hediyeleri takdim ettiler.

Gerçekleşen ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Başkan  Akar, gece-gündüz demeden görev yapan polislerle bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu dile getirdi.Başkan Akar, “Tüm polislerimizin 10 Nisan Polis Günü’nü tebrik ediyoruz. Bu ülkenin geleceği, birliği, beraberliği ve güven içinde yaşaması için gece gündüz demeden çalışan tüm emniyet mensuplarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Bu özel günü her yıl güzellikler içerisinde kutlamayı temenni ediyor, görevi başındaki tüm polis teşkilatımıza görevlerinde başarılar diliyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÜTSO’dan, Görev, Başındaki, Polislere, Kutlama,
Yorumlar
Haber Yazılımı