Haber Detayı
21 Kasım 2019 - Perşembe 16:17 Bu haber 611 kez okundu
 
Kurtulmuş Ordu’ya geliyor
AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, perşembe günü (yarın) Ordu’ya geliyor. Üç gün boyunca kentte çeşitli programlara katılacak olan Kurtulmuş’a, milletvekilleri de eşlik edecek.
SİYASET Haberi
Kurtulmuş Ordu’ya geliyor

AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, bir dizi ziyaret, açılış ve teşkilat çalışmalarında bulunmak üzere yarın akşam Ordu’ya geliyor. Perşembe günü Ordu’da konaklayacak olan Kurtulmuş, programlarına cuma günü sabah itibariyle başlayacak. İlk olarak saat 10.30’da Ordu Kültür Sanat Merkezi’nde ‘Türkiye'yi Geleceğe Taşımak’ konulu konferansa katılacak olan Kurtulmuş, daha sonra Gülyalı Kestane Mahallesi’nde restorasyonu yapılan tarihi caminin açılışını gerçekleştirecek.  Kurtulmuş, bu iki programının ardından Ordu Valiliğini ziyaret edecek, bu ziyaretin ardından Kurtulmuş, İsmet Paşa Caddesi’nde vatandaşlarla ve esnaflarla buluşacak. Genel Başkanvekili Kurtulmuş sırasıyla, Cumhuriyet Başsavcılığı, Emniyet Müdürlüğü, Büyükşehir Belediyesini ziyaret edecek. Kurtulmuş, saat 20.30’daki canlı yayın programıyla günü tamamlayacak.

Cumartesi günü de kentte

Kurtulmuş, programına cumartesi günü de devam edecek. İlk olarak saat 11.00’de Atatürk Spor Salonu’nda yapılacak olan Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantına katılacak olan Kurtulmuş, daha sonra Perşembe’de yapılan Hamsi Festivaline katılacak. Ardından Fatsa Belediyesini, Ünye Belediyesini ziyaret edecek. Ünye İlçe Teşkilatının hazırlamış olduğu programa katılacak olan Kurtulmuş, daha sonra Ordu’dan Ankara’ya hareket edecek.

Kaynak: (Olay) - Ordu Olay Editör:
Etiketler: Kurtulmuş, Ordu’ya, geliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı