Haber Detayı
18 Ekim 2018 - Perşembe 09:42 Bu haber 12158 kez okundu
 
Dolu dolu kitap fuarı…
Ordu Ulusal 1. Kitap Fuarı, sanatçı, yerel ve ulusal yazarların yanı sıra eğitim camiasının önemli isimlerinin gerçekleştirdiği söyleşilerle renkleniyor.
KÜLTÜR Haberi
Dolu dolu kitap fuarı…

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkıları, Ordu Valiliği, Ordu Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), KOSGEB ve Altınordu Belediyesi’nin ortaklığıyla geçekleştirilen  “Ordu 1. Ulusal Kitap Fuarı” devam ediyor. 130 yayınevi ve 100’ü aşkın yazarın yer aldığı fuara ise ilgi her geçen artıyor. Fuar kapsamında düzenlenen söyleyişiler ise fuara renk katıyor. Bu kapsamda sanat, eğitim ve edebiyat dünyasından birçok isim Ordu Ulusal 1. Kitap Fuarı’nda söyleyişi gerçekleştiriyor.

Birbirinden değerli isimler söyleşi gerçekleştirdi

Fuarın ilk gününden bu yana sunucu Bekir Develi, Yazar Mehmet Çelik, Ordulu sanatseverler Enis Ayar, Nur Özkan, Taner Aksoy, Uğurcan Ataoğlu, İlyas Tunç, Tarihçi Ahmet Şimşirgil, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tarık Yarılgaç ve Yazar Yunus Arıkan gibi isimler söyleşi düzenledi. Gerçekleşen söyleşilere Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan’ın yanı sıra protokol üyeleri ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

Ordu Ulusal 1. Kitap Fuarı kapsamında düzenlenen söyleşi programları fuarın son gününe kadar devam edecek. 

Kaynak: (Olay) - Ordu Olay Editör:
Etiketler: Dolu, dolu, kitap, fuarı…,
Yorumlar
Haber Yazılımı