Haber Detayı
09 Haziran 2020 - Salı 10:25 Bu haber 1739 kez okundu
 
CHP'li Torun'un oğlu gündem oldu
Türkiye, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun'un oğlu Ali Hikmet Torun'a ait bir videoyu konuşuyor. Sosyal medyanın gündemine oturan videoda, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile ilgili "Ağamızdır" diyen Ali Hikmet Torun, "Yol kezmez baş keseriz baş" ifadelerini kullanıyor. Konuya ilişkin açıklamada bulunan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, videonun gençler arasındaki bir şakalaşma olduğunu belirtti, "Siyasete alet edenlere bir baba olarak ne demeliyim?" dedi.
GÜNDEM Haberi
CHP'li Torun'un oğlu gündem oldu

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun'un oğlu Ali Hikmet Torun'a ait bir video sosyal medyanın gündemi oldu.

"2023 MHP ORDU ADAYIYIM"

Söz konusu videoda ünlü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan'ın 'Ölürüm Türkiyem' şarkısına 'bozkurt' işareti yaparak dinleyen Ali Hikmet Torun, elini önce alnına sonra da başının üzerine götürerek "Tanrı Türk'ü korusun. Devlet Bahçeli, ağamızdır ağamız" dedi ve "Yol kesmez, baş keseriz baş. Ordu 2023 MHP 1'nci sıra milletvekili adayı. Ali Hikmet Torun. Baş koymuşum Türkiyemin yoluna" konuşmasını yaptı.

CHP'Lİ TORUN OĞLUNDAN ÖZÜR DİLEDİ

Videonun gündem olmasının ardından sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, "Gençlerin yıllar önce keyifli anlarında birbirleriyle şakalaştıkları bir videoyu siyasete alet edenlere, bir baba olarak ne demeliyim? Partimizin üyesi olan ve tüm çevresince sıkı CHP'li bilinen oğlumdan özür diliyorum" dedi.

 

Kaynak: (Net Ordu) - Net Ordu Editör:
Etiketler: CHP'li, Torun'un, oğlu, gündem, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X