Haber Detayı
14 Mayıs 2019 - Salı 22:54 Bu haber 912 kez okundu
 
Cani'ye ceza yağdı
Perşembe’de ağabeyinin kızı ve torununu vahşice öldüren cani amca Rüstem Kılıç’a ceza yağdı. Mahkeme Rüstem Kılıç’a iki kez ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası verirken herhangi bir indirim uygulamadı.
ASAYİŞ Haberi
Cani'ye ceza yağdı

1 Şubat 2018’de Ordu’nun Perşembe ilçesinde ağabeyinin kızı ve torununu tüfekle vurduktan sonra boğazını keserek öldürmekten ayrı ayrı iki kez ömür boyu hapis istemi ile yargılanan Rüstem Kılıç’a ceza yağdı. Mahkeme iki kez ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası verirken herhangi bir indirim uygulamadı. Son sözü sorulan Rüstem Kılıç, bir kez da pişman olduğunu belirterek tedavi olmak istediğini söyledi.

Yapılan değerlendirmenin ardından mahkeme Rüstem Kılıç’a, Bahar Kılıç’ı ve Ömer Kılıç’ı öldürmekten ayrı ayrı olmak üzeri iki kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verdi. Ayrıca pişmanlık yada iyi hal gibi herhangi bir indirim uygulamadı. Bunun dışında E. Kılıç’ı (13) kaçırarak hürriyetten alıkoyma suçundan 4 yıl hapis cezası verdi.

Ancak E. Kılıç’ın yaşının 18’den küçük olması sebebiyle daha sonra bu cezayı ikiye katlayarak 8 yıla çıkardı. Ayrıca Mustafa Kemal Kılıç’ın evinin konut dokunulmazlığını ihlal ettiği için önce 2 yıl ceza verdi sonrasında bunun silahla yapılması sebebiyle 4 yıla çıkardı. Yine evde mala verdiği zarar sebebiyle de 2 yıl 2 ay hapis cezası verdi.

Kaynak: (Ordu Gazete) - Ordu Gazete Editör:
Etiketler: Cani'ye, ceza, yağdı,
Yorumlar
Haber Yazılımı