Haber Detayı
24 Kasım 2020 - Salı 15:17 Bu haber 330 kez okundu
 
24 Kasım’a Özel Konser
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatlarıyla yepyeni bir kimlikle kurulan Ordu Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası, Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosunda “24 Kasım Öğretmenler Günü”ne özel bir konser düzenledi.
GÜNDEM Haberi
24 Kasım’a Özel Konser

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosunda Barış Engin şefliğinde gerçekleştirilen konser, Büyükşehir Belediyesinin twitter, instagram ve facebook hesaplarından binlerce kişi canlı olarak izledi.

İZLEYENLERDEN TAM NOT ALDI

OBBKT salonunda sosyal mesafe kurallarına uyularak gerçekleştirilen konser, Kültür, Turizm ve Sanat Dairesi Başkanı Ahmet Coşkun Çağlayan’ın sunumu ile gerçekleşti. Programa şair, yazar Gökhan Akçiçek konuk olarak katıldı. Ordu Büyükşehir Belediyesinin twitter, instagram ve facebook hesaplarından canlı olarak yayınlanan konserde 16 eser seslendirilirken canlı yayın binlerce beğeni ve yorum aldı.

KÜLLERİNDEN YENİDEN DOĞDU

1940’lı yılların başında Ordu Belediyesi tarafından kurulan bando takımı, ekibin emekli olmasından dolayı dağıldı. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in göreve gelmesiyle birlikte yepyeni bir kimlikle “Ordu Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası” adı altında tekrar kuruldu. İlk konserini 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda gerçekleştiren Ordu Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası, aradan geçen süre içerisinde verdiği onlarca konserde gösterdiği üstün başarı ile herkesin beğenisini kazandı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: 24, Kasım’a, Özel, Konser,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
24 Kasım’a Özel Konser
24 Kasım’a Özel Konser
24 Kasım’a Özel Konser
24 Kasım’a Özel Konser
Yorumlar
Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X