Haber Detayı
01 Mayıs 2020 - Cuma 17:23 Bu haber 1881 kez okundu
 
Rulopak'ın Sahibi Nurettin Karaman Memleketini Unutmadı
Hijyen sektörünün önde gelen firmalarından Rulopak ‘ın sahibi Nurettin Karaman memleketini unutmadı. Karaman doğum yeri Kabadüze’e bir tır ramazan yardımı gönderdi.
GÜNDEM Haberi
Rulopak'ın Sahibi Nurettin Karaman Memleketini Unutmadı


70 ülkeye ihracat yapan Rulopak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına 50 Bin Tl ile katılmıştı. Firmanın Kurucusu ve Sahibi Nurettin karaman, ramazan ayında da doğduğu toprakları unutmadı. Karaman Kabadüz’de ihtiyaç sahiplerine dağıtılması için 400 adet gıda kolisi gönderdi.
Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, “Salgın nedeniyle işine ara vermek zorunda kalan ve ekonomik yoksunluk içerisinde bulunan vatandaşlarımıza, Devletimizin yanı sıra hayırsever iş insanları da yardım elini uzatıyor.
İlimiz ve İlçemizin yetiştirdiği önemli iş insanları arasında yer alan hemşerimiz Rulopak firmasının sahibi İş adamı Nurettin Karaman, koronavirüs salgını nedeniyle zor duruma düşen vatandaşlarımıza dağıtılmak üzere 400 adet gıda kolisi gönderdi.
Yardım kolileri Kaymakamlığımızın Vefa Sosyal Destek Grubu ile koordineli olarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza Mübarek Ramazan günlerinde ulaştıracağız.
İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın bu zor günlerinde uzatılan bu yardım eli, hepimiz için çok kıymetlidir. Hayırsever iş insanımıza çok teşekkür ediyorum. Allah hayırlarını kabul eylesin. Rabbim razı olsun.”dedi.

Kaynak: (Ordu Gazete) - Ordu Gazete Editör:
Etiketler: Rulopak'ın, Sahibi, Nurettin, Karaman, Memleketini, Unutmadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı