Haber Detayı
30 Ağustos 2020 - Pazar 17:21 Bu haber 269 kez okundu
 
Ordu'ya 179 Doktor Atanacak
Ordu’da sağlık ordusu artık daha güçlü. Ordu’ya 22’si uzman hekim olmak üzere toplam 179 hekim ataması yapılacağını açıklayan Ordu İl Sağlık Müdürü Dr.Mustafa Kasapoğlu, “halkımıza en iyi şekilde sağlık hizmeti vermenin gayreti içerisindeyiz.” dedi.
SAĞLIK Haberi
Ordu'ya 179 Doktor Atanacak

Ordu İl Sağlık Müdürü Dr.Mustafa Kasapoğlu Ordu il ve ilçelerinde görev yapmak üzere Sağlık Bakanlığı’nca 94. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü Kurasında 22 uzman hekim ile 157 pratisyen hekim olmak üzere toplam 179 hekim ataması yapılacağını açıkladı.

 

Yapılan atamalarla sağlık hizmetlerimizdeki uzman hekim ve pratisyen hekim eksikliği büyük oranda giderilmiş olacak diyen Dr. Mustafa Kasapoğlu; “şehrimize daha kaliteli bir sağlık hizmeti sunumu anlamında katkı sağlayan başta Sağlık Bakanımız Sayın Dr.Fahrettin Koca olmak üzere emeği geçenlere şükranlarımı sunarım. Hekimlerimize sağlık hizmet sunumunda çok önemli görevler düşüyor. Bizler tüm sağlık personelimiz ile beraber, halkımıza en iyi şekilde sağlık hizmeti vermenin gayreti içerisindeyiz. Yeni atamaların ilimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ordu'ya, 179, Doktor, Atanacak, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı