Haber Detayı
17 Haziran 2020 - Çarşamba 00:05 Bu haber 156 kez okundu
 
Koronavirüse Yakalanan Başkan Uyardı
Son günlerde artan vakalar sonrasında kendisini koronavirüse yakalanan Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan “Koronavirüse yakalanmış biri olarak sizlere sesleniyorum. Tekrar geri dönmemek için hep birlikte gayret edelim.” dedi. Kendisi de geçtiğimiz süreçte korona virüse yakalanan ve gördüğü tedavi sonrası normal yaşantısına geri dönen Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan, artan vakalar sonrası açıklama yaptı. Başkan Tandoğan, Maske, Sosyal Mesafe, Dezenfekte uyarısı yaptı.
GÜNDEM Haberi
Koronavirüse Yakalanan Başkan Uyardı

 

 

Sosyal medyadan açıklama yapan Tandoğan, “Değerli Perşembeliler; uzun süredir özlem ile beklediğimiz günlere yavaş yavaş dönmeye başlamışken tekrar başa dönmeyelim dönmemeliyiz. Sayın Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca günlerdir sürecin başından itibaren her gün anlatıyor bilgilendiriyor. Mutlaka dikkat etmemiz gereken bu kuralları kabullenerek yaşamalıyız. Maske, Sosyal, Mesafe, Dezenfektan ( Ellerimizi 20 saniye bol köpüklü şekilde yıkamak ) bunlara dikkat edersek bu işin üstesinden şüphesiz geleceğiz.”

 
Yaşadığı sürecin zorluğunu anlatan Tandoğan, “Covid-19 (Koronavirüse) yakalanmış biri olarak sizlere sesleniyorum; Elimizden bir şeyin gelmediği süreçteyiz. Bu süreçte hayatınızda telafisi olmayacak sonuçlar da olabilir. (Allah göstermesin hiç kimseye) Bu üç şeye dikkat ettiğimizde çok daha kısa süre içerisinde normale dönebiliriz.”

 
Kendisinin sosyal mesafeye uymadığı için hastalığa yakalandığını söyleyen Başkan Tandoğan, “Ben kendim sosyal mesafe kuralına uymadığım için Covid-19’a yakalandım. İşimiz ve bulunduğumuz ortam gereği buna dikkat edemedim ama sizlerden ricam birlikte bunu başarabiliriz. Bu zamana kadar yaptığımız gibi bundan sonra daha da özenli olarak sağlıklı ve güzel günlere sevdiklerimiz ile beraber el ele yürüyebiliriz. Asla rehavete kapılmayalım bu süreç içerisinde ülkemiz, ilimiz ve güzel ilçemiz Perşembe maddi ve manevi olarak çok yıprandık. Tekrar geri dönmemek için hep birlikte gayret edelim. Sağlıklı günlerde sağlıkla kucaklaşmak temennisiyle.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Koronavirüse, Yakalanan, Başkan, Uyardı,
Yorumlar
Haber Yazılımı