Haber Detayı
18 Şubat 2020 - Salı 22:24 Bu haber 415 kez okundu
 
Güler, Ünye’de incelemeler yaptı
Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler 18 Şubat Salı günü Ünye’ye gelerek Büyükşehir tarafından yapılacak hizmetlerle ilgili alan ziyaretleri yaptı.
GÜNDEM Haberi
Güler, Ünye’de incelemeler yaptı

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve AK Parti İlçe Başkanı Kenan Selim Argan ve çalışma arkadaşlarıyla yaptığı ziyaretlerde ilgililerden bilgi alan Güler, proje ve ihale süreçlerini değerlendirdi.

Ünye’ye günü birlik bir ziyaret yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, Büyükşehir’in Ünye’de yapacağı çalışmalarla ilgili inceleme ve değerlendirmeler yaptı.

Güler Ünye’de, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve AK Parti İlçe Başkanı Kenan Selim Argan ve ilgili teknik personelle Atatürk Mahallesi’nde yapılacak Halı saha alanını gezdi.

Hilmi Güler, ayrıca Sanayi Sitesi Kavşağı, Adliye Sarayı için düşünülen yeni yer,Asarkaya Kent Ormanı’na geçerek buralarla ilgili yapılması gerekenleri görüştü.

Başkan Güler, Otogar-Çamlık arasında yapılacak ve 2 milyon TL’ye mal olacak bisiklet yolu ihalesinin yakında yapılacağını söyledi.

Atatürk Parkı’ndaki havuzda düzenleme ve ışıklandırma çalışmaları ile ilgili talebe olumlu bakan Güler, bunun için gerekli talimatı vereceğini söyledi.

Büyükcami civarındaki Büyükşehir’e ait dükkanlar konusunu da dile getiren Güler, burası ile ilgili proje çalışması başlatılması gerektiğini ifade etti.

 

Ünye’de imarlı alanlar dahilinde 10 km. sıcak asfalt çalışması yapılacağını belirten Güler, asfalt dökülen yol kaldırımlarının da gecikmeden yapılacağını söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Güler,, Ünye’de, incelemeler, yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı