Haber Detayı
29 Şubat 2020 - Cumartesi 19:03 Bu haber 252 kez okundu
 
Büyükşehir ara sokaklara da girecek!
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Sırrıpaşa Caddesi’ndeki çalışmaların devam ettiğini belirterek, “Yeni bir karar alarak cadde boyunca olan ara sokakları da bu projeye dâhil ettik. 500 metre uzunluğundaki çalışmayı 750 metre uzunluğa çıkardık” dedi.
GÜNDEM Haberi
Büyükşehir ara sokaklara da girecek!

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Sırrıpaşa Caddesi’nde sürdürülen cephe ve zemin iyileştirme çalışmalarını yerinde inceledi. Yapılan çalışmalar hakkında teknik ekipten bilgi alan Başkan Güler, altyapının ardından başlanan zemin ve cephe iyileştirme çalışmalarıyla caddenin daha güzel bir hale geleceğini söyledi. Güler, “Sırrıpaşa bizim en önemli caddelerimizden birisi. Burası hem misafir odamız hem ticaret merkezimiz hem de turistlerin merak ettiği tarihi bir caddemiz. Bu caddemizin altyapısı tamamen çürümüş durumdaydı. Yaptığımız altyapı çalışmalarıyla su borularını, telefon hatlarını, elektrik kablolarını yeniledik. Ekiplerimiz böylelikle hummalı bir çalışma gerçekleştirdiler. Altyapının ardından başlanan zemin ve cephe iyileştirme çalışmalarıyla caddemiz güzel bir hale gelecek. Çalışmalar bittiğinde tüm halkımız rahat edecek. Vatandaşların mutluluğunu ve memnuniyetini burada gördük. Çalışmalarımızdan oldukça memnun durumdalar. Burası bittiğinde ortaya çok güzel bir eser çıkmış olacak” diye konuştu.

Proje ara sokaklarda da uygulanacak

Cephe ve zemin iyileştirme projesinin ara sokaklarda da devam edeceğine dikkat çeken Başkan Güler, “Tahıl Pazarı’ndan 19 Eylül Orta Okuluna kadar yapılacak çalışmalar 500 metre uzunluğundaki bir alanı kapsıyordu. Yeni bir karar alarak cadde boyunca olan ara sokakları da bu projeye dâhil ettik. 500 metre uzunluğundaki çalışmayı 750 metre uzunluğa çıkardık. Böylelikle çalışmalarımız ara sokaklarda da uygulanacak” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükşehir, ara, sokaklara, da, girecek!,
Yorumlar
Haber Yazılımı