Haber Detayı
22 Eylül 2020 - Salı 14:25 Bu haber 129 kez okundu
 
Ata Caddesi Sıcak Asfalta Kavuştu
Ordu Büyükşehir Belediyesi, ilçeleri sıcak asfalt konforuyla buluşturmaya devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi, altyapısı tamamlanan mahalle ve grup yollarında beton, sathi asfalt ve sıcak asfalt çalışmalarına hız verdi. Bu kapsamda Fatsa ilçesi Ata Caddesinde sürdürülen 2. etap sıcak asfalt çalışmaları Ulaşım Daire Başkanlığı ekipleri tarafından tamamlanarak hizmete sunuldu.
GÜNDEM Haberi
Ata Caddesi Sıcak Asfalta Kavuştu

“ASFALT SEZONUNU EN İYİ ŞEKİLDE DEĞERLENDİRİYORUZ”

 

19 ilçede hummalı bir çalışma yürütüldüğünü ifade eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak 19 ilçemizde sıcak asfalt çalışmalarımıza devam ediyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak verimli bir asfalt sezonu geçiriyoruz. Ekiplerimiz tarafından planlaması yapılan bunun haricinde altyapısı tamamlanan ilçe, mahalle ve grup yollarımızda asfalt ve beton çalışmalarımızı hızlı bir şekilde tamamlıyoruz. Kısa süre önce altyapısı tamamlanan Fatsa Ata Caddesi’nde ekiplerimiz sıcak asfalt çalışmalarını tamamlayarak milletimizin hizmetine sundu. Asfalt çalışmamız sonrasında kaldırım, yayalaştırma ve aydınlatma çalışmalarımızı hızlı bir şekilde tamamlayarak Fatsa ilçemizi standartları yüksek, konforlu ve modern bir caddeye kavuşturacağız” dedi.

 

“BAŞKAN KİBAR’DAN TEŞEKKÜR”

 

Yapılan çalışmaların ilçeye büyük değer kattığını vurgulayan Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Fatsa Belediyesi iş birliği ile ilçemizde önemli yatırımları hayata geçirdik. Son olarak hizmete aldığımız Fatsa Ata Caddesi hem ilçemize ayrı bir değer katacak hem de yılların sorununu ortadan kaldırmış olacak. İlçemize yaptığı her yatırım için Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve ekibine çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. ​

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ata, Caddesi, Sıcak, Asfalta, Kavuştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı