Astroloji

 

 

 
Akrep (18.09.2021)
Birikmiş öfkenizi dışarı atıyorsunuz. Günü oldukça sert ve kızgın tamamlayabilirsiniz. İlişkilerinizin geleceği konusundaki kararsızlıklar son bulabilir.
 
Aslan (18.09.2021)
Çevrenize amaçlarınızı kabul ettirmeye çalışacaksınız. Sizi farklı bir alana sevk etmek için bazı fikirler ve teklifler alabilirsiniz. Güvendiğiniz kişilerle bir aradaysanız, hedeflerinizle ilgili yeni bir adım atmanız mümkün olabilir.
 
Balık (18.09.2021)
Akrabalarınız arasında davranışlarını kabul etmediğiniz kişilere sert cevaplar verebilirsiniz. Sakin ve politik bir bakış açısı ile alt etmeyi denemelisiniz. Koparmadan önce onarmayı denemek, günün sonunda iyi niyetinizin kazanmasını sağlayacaktır.
 
Başak (18.09.2021)
Duygusal boşluğunuzu alışveriş ile kapatmaya çalışıyorsunuz. Maddi kaynaklarınızı idareli kullanmalısınız. Kısa süreli keyif, size uzun süreli bir gelir gider dengesizliği olarak dönebilir. Sadece ihtiyaçlarınıza odaklanın.
 
Boğa (18.09.2021)
Günlük rutinlerinizle ilgilenirken aceleci davranışlarınız olabilir. El kol yaralanmalarına dikkat etmelisiniz. Sağlığınızı ve rahatınızı tehlikeye atmamak adına daha kontrollü hareket etmelisiniz.
 
İkizler (18.09.2021)
İletişimiz oldukça dışa dönük olabilir. Sohbet ve paylaşma isteğiniz abartıya kaçabilir. Sonucun aleyhinize olmaması için bazı hislerinizi ve fikirlerinizi kendinize saklamanızda fayda var.
 
Koç (18.09.2021)
İkili ilişkilerinizde abartıya kaçabilirsiniz. Duygusal heyecanınızı gizleyemiyorsunuz. Beklenti ve ilginizi yüksek tutmak, karşılığını görmek konusunda size sorun çıkarabilir. Dengeyi koruyun.
 
Kova (18.09.2021)
Bakış açınızın abartılı saplantı içerisinde olduğunu fark edebilirsiniz. Yöneltilen eleştirilere değer verin. Her zaman haklı olamayacağınızı ve iki yönlü düşünmeniz gerektiğini unutmamalısınız.
 
Oğlak (18.09.2021)
Öfkeniz, iş yerinizde rekabetin dozunu arttırabilir. Güç savaşı içerisinde kendinizi ispatlama çabasını abartabilirsiniz. Sempatikliğinizi ve anlayışınızı yitirmek, istediğinizi elde etmenizi zorlaştırıyor.
 
Terazi (18.09.2021)
Hayata karşı isyankar olabilirsiniz. Tahammül etmekte zorlandığınızı düşünebilirsiniz. Kişisel amaçlarınızı gerçekleştirirken önünüze çıkan her sınavda zorlanıyorsanız, yöntemlerinizi yeniden değerlendirmelisiniz.
 
Yay (18.09.2021)
Sosyalliği abartıyorsunuz. Sadece kişisel isteklerinizi göz önüne alarak bencil hareketler içerisinde olabilirsiniz. Bir çevreye dahil oluyorsanız, orada bulunan diğer insanların sınırlarına ve fikirlerine gölge düşürmemelisiniz.
 
Yengeç (18.09.2021)
Aile üyelerinize karşı tahammülünüz düşük olabilir. İletişim kurarken sert davranışlara dikkat etmelisiniz. Eğer imkanınız varsa günü yalnız geçirip sakinleşmeli, yoksa da sorun olarak gördüğünüz şeyleri paylaşarak çözüm aramalısınız.

 

 

 

Haber Yazılımı G-CTZQWJWG0X