ÜDH “14 Mart Tıp Bayramı”nı kutladı
EDS`de son düzenlemeler yapılıyor
Yaşlı Adam Yol Kenarında Ölü Bulundu
Ordu`da Trafik Kazası: 1 Yaralı
Songül Tonkal Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hala O Seven Gözler
Email: s.tonkal@haberunye.com 

Zamansız bir tesadüf karşıma çıkmıştın görüp görmeme arasında kalmıştık ikimizde. Eski bir dost yüzü değildi belki de ondan ilk adımı benden bekler gibiydin gülümsedim sana. İçimde yılların biriktirdiği acı ve beni üzdüğün insan değil gibi, bir çocuk gibi mutlu bir ifade yarattım içimdeki acıları unutturandım o an.
Oysa bakışın anlatmıştı üzülmüştün halime yalnızlığım sana acı vermişti. Mutlu olamadığımı düşündün evet mutlu değildim ama çok da mutsuz değildim sadece yalnızdım, yalnızlığımın hüznüydü beni garipleştiren.
Bir iki neler yapıyorsun her zamanki rutin konuşmalar ne dediğimi ne sorduklarını dinliyordum gelişigüzel bir soru cevaptı konuşmalarımız.Gözlerim buğuluydu bunu da fark ettin daha fazla acı vermemek için bir an önce sözü kısaltıp kendine iyi bak dedin,sende dedim iyi bak kendine..Ardından bakmamak üzere yolumuza devam ettik.Sana soru sormadım nasılsın bile diye soramadım.Çünkü çocuklaşmıştın benden fazla .Saklayamadığın duyguları gözlerinde görmüştüm.Hala o seven gözler ama kıymıştın sevgimize nedenini hiç bilmediğim sevgimize.
Seneler geçmiş zamansız tesadüf ayrılırken elimi sıkarken takılan yüzükle dağılmıştı sanki çocukluğumdaki masumiyetim

13.02.2013

Yorumlar Toplam Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu