ÜDH “14 Mart Tıp Bayramı”nı kutladı
EDS`de son düzenlemeler yapılıyor
Yaşlı Adam Yol Kenarında Ölü Bulundu
Ordu`da Trafik Kazası: 1 Yaralı
Hamza ALP Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ünyespor`da neler oluyor?
Email: hamzaalp@gmail.comArdı adına gelen olumsuzluklar bir türlü yeşil beyazlı camianın yakasını bırakmıyor. Geçen yıldan buyana baktığımızda hem ligden düştük hem de habire hoca değiştirdik. Sorunu hep hocalarda aradık. Bence başkan bundan sonra hocaları değil de genel kaptan başta olmak üzere bir iki yöneticiyi geri plana çekerse iyi olur kanaatindeyim. Hepimiz iyi niyetlerle birşeyler yapmaya çalışıyoruz ancak olmuyor işte görüyoruz. Habire hoca değiştireceğimize birde kendi içimizde görev değişikliği yapalım. Birde hoca gittikten sonra Çağlar hoca ile devam etme kararı doğru ancak, Arif bacacı hocamız takımın başında Çağlar Çakır hocamızla birlikte daha verimli olacakları kanaatindeyim. Takımı bizim çocuklara şimdiden bırakalım ki iş işten geçtikten sonra kimi getirirsen getir fayda etmiyor. Cevdet hocamız misyonunu tamamlamış ve bize verecek birşeyi kalmamıştı anladığımız kadarı ile, yapmış olduğu bir iki beyanat olmaması gereken şeylerdi. Geçmişi unutalım diyoruz ama, maalesef geçmişte ayağımıza dolanıyor. İşte o yüzden yapmış olduğumuz her hareketi bilerek yapmamız gerekiyor, yoksa bir sonraki hamlede karşımıza çıkıyor.

Deplasmandan gelecek bir puan bizim için çok önemli idi ancak olmadı. Yalnız ben şunu belirteyim, bizim takımımız alt sıralarda ki takımlarla bir türlü üstünlük kuramazken, iyi oynayan takımlar karşısında hep puan veya puanlar almıştır. Bunu da biliyoruz. O yüzden diyorum ki hafta sonu oynayacağımız takımın lider olması bizi korkutmuyor, aksine bu maçla birlikte seri yakalamak istiyoruz ve artık çıkışa geçmenin vakti geldi. İşte bu maç bu başlangıç için hem fırsat, hem de rakiplerimiz için bir korku olsun istiyorsak bu maç alınacak, başka yolu yok.

Son sözümde taraftarlara olsun istiyorum. Takımını desteklemek demek galip geldiğinde futbolcuyu ayağına çağırmak demek değildir. Taraftar takımı yenilse dahi onu bir sonraki maça motive etmek için yanına çağıran ve doksan dakika moral verendir.  Öyle stadyuma gelip kafana göre hareket edemezsin, eğer edersen seni zaten kimse taraftar yerine koymaz işte öyle kendi kendine bağırıp çağırırsın. Haydi şimdi kenetlenme zamanı, iş işten geçmeden ayağa kalkma zamanı.

 

 

25.11.2013

Yorumlar Toplam Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu