Fındığa TSK Dopingi
Ordu-Milli Piyango Talihlisi Sır Oldu
Fatso`dan `Kütüphanesiz Köy Okulu Kalmasın Projesi`
İttifakta Ünyeli Aksu`da yer aldı
Yerel Haberler
28-12-2017 / 19:59
Başkan Demirci esnaflarla bir araya geldi
Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri, belediye meclis üyeleri ve esnaflarla, Küçük Kertil Belediye Sosyal Tesisi`nde bir araya gelerek son 4 yılda yapılan yatırımları değerlendirdi.

2014 yerel seçimlerinden bu yana yapılan yatırımları 3 başlıkta toplayan Başkan Demirci, sırasıyla Akkuş Belediyesi, Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Kamu tarafından ilçeye yapılan yatırımları değerlendirdi.

Görev süresince her zaman iyi niyetli yönetim anlayışını benimsediklerini belirten Başkan Demirci, " 30 Martta göreve talip olduk, Rabb'im nasip etti, sizlerin de takdiriyle bu göreve geldik. Ekibimizle birlikte yaklaşık 45 ay boyunca yapılanların muhasebesini tutalım, ilçemiz siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri, belediye meclis üyeleri ve esnaflarımızla istişare yapalım istedik. Ayrıca bu 4 yılda neler yapmışız, neler yapmaya çalışmışız, sizlerden aldığımız krediyi iyi kullanmış mıyız, bu konuda istişare edelim istedik. Büyükşehir kanunuyla birlikte ilçe belediyesi Çökek'ten Tuzak'a, Haliluşağı'nda Yolbaşı'na kadar genişledi. Dolayısıyla mevcut olan 5 belediye kapandı.  5 belde ve 1 belediye içerisinde bizlerle çalışmak isteyen arkadaşlarla bir çalışma ekibi kurduk. Önce ilçemizin sorunlarını analiz ettik. Bu sorunların çözümü için 5 yıllık sorunları çözme planı hazırladık ve çalışmalarımızı da bu program dahilinde yapıyoruz. 4 yıl boyunca hiç kimsenin düşüncesine, siyasi görüşüne, mensup olduğu partisine ya da köyüne hiçbir zaman takılmadık. Bizim için insan esastır ve bu sebeple herkesin görüşüne saygı duymuşuzdur. Akkuş'umuzun ilçe belediyesine kamu yatırımlarına, mahallelerine de yol yatırımlarına öncelik verdik. Adaletli bir şekilde hizmet sağlamaya çalışıyoruz. Sınırlı imkanlar dahilinde iyi şeyler yapmaya çalışıyoruz. Tüm iyi niyetimizle Akkuş'umuza hizmet etmeye çalışıyoruz " dedi.

 

Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu