ÜDH “14 Mart Tıp Bayramı”nı kutladı
EDS`de son düzenlemeler yapılıyor
Yaşlı Adam Yol Kenarında Ölü Bulundu
Ordu`da Trafik Kazası: 1 Yaralı
Yerel Haberler
18-09-2017 / 21:27
Fevzi Çakmak Projesi Açılış İçin Gün Sayıyor
Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ünye ilçesinde yapımına başladığı Fevzi Çakmak Parkı ve Sosyal Tesisinin açılışı için gün sayıyor. Bölgeye canlılık kazandıracak olan proje, önümüzdeki günlerde hizmete girecek.

KISA SÜREDE HİZMETE GİRECEK

 

Projede açılış öncesi son hazırlıkların yapıldığını söyleyen Başkan Enver Yılmaz, “Fevzi Çakmak Parkı ve Sosyal Tesis Projemiz kapsamında inşa ettiğimiz tesis binamızın içerisinde küçük çaplı düzenlemelerimiz devam ediyor. Açık hava spor aletleri, oyun parkı ve kamelyalarımızı yerleştirdik. Oturma grupları ve çevre aydınlatma elemanlarının montajı ile çevre düzenleme işini tamamlayacağımız tesisimizi önümüzdeki günlerde hizmete açacağız” dedi.

 

BÖLGEDE ÖNEMLİ BİR İHTİYACI KARŞILAYACAK

 

Başkan Yılmaz, Fevzi Çakmak Parkı ve Sosyal Tesis Projesi’nin bölgedeki önemli bir ihtiyacı karşılayacağını belirterek, “Ünyeli hemşehrilerimize en iyi hizmeti sunmak için gayret ediyoruz. Projemiz, hizmete girdiğinde başta Fevzi Çakmak Mahallemiz ve çevresi olmak üzere önemli bir ihtiyacı karşılayacak. Vatandaşlarımızın el becerilerini geliştirip el emeği ürünlerini sergileyebileceği, farklı sosyal organizasyonlar yapabileceği, sportif faaliyetlerde bulunabileceği ve çocukların gönüllerince oynayıp rahat nefes alabileceği çok amaçlı bir yaşam alanı ortaya çıkaracağız” diye konuştu.

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

 

 

Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu