ÜDH “14 Mart Tıp Bayramı”nı kutladı
EDS`de son düzenlemeler yapılıyor
Yaşlı Adam Yol Kenarında Ölü Bulundu
Ordu`da Trafik Kazası: 1 Yaralı
Yerel Haberler
16-09-2017 / 23:19
Porsche Ünye`ye çıktı
Bu yıl gerçekleştirilen Magnum 2017 yaz çekilişi Magnum Porsche çekiliş kampanyası Ünyeli Engin Yenoğlu`na Porsche kazandırdı.

Magnum Porsche çekilişi kampanyası Magnum çubuğunun üzerindeki şifreyi  kısa mesaj ile 2992 ye gönderen veya ücretsiz olarak magnum.com.tr sitesi üzerinden formu doldurarak  katılım gerçekleştirenler arasından çekildi.

Çekilişle 2 kişiye verilecek olan hediye Porsche Cayman 2017'nin kuraları çekildi. Çekiliş, 14 Eylül 2017 tarihinde saat 11.30’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Gülbahar M. Cemal Sururi S. Halim Meriç İş Merk. No:15 D:39 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirildi.

Çekilişte 2 asil ve 2 yedek olmak üzere kazanan talihliler belirlendi.

Porsche Cayman Kazanan Asil Talihliler, Engin Yenoğlu / Ordu – Ünye ve Yusuf Aynacı / Konya – Selçuk'tan oldu.

Piyasa değeri 525 bin lira olan araca yasal olarak  sahip olmak için talihlinin  1 Ekim tarihine kadar başvuru yapması gerekiyor.

Aracın KDV ve ÖTV’ si Magnum tarafından ödenirken,  kazanan kişinin Veraset intikal vergisi ( %10 ) ödemesi gerekmekte olup, yaklaşık olarak bu tutar 53 bin TL civarı bir rakama tekabül ediyor.

 

Edinilen bilgiye göre 525 bin liralık aracın talihlisi Ünyeli gencin aracı teslim almak için gerekli başvuruları yaptığı, Porsche Caymen’i satarak yerine başka bir araç almayı düşündüğü öğrenildi. Talihlinin çekilişten kazandığı süper lüks aracı Ünye’ye getirip getirmeyeceği şimdiden merak konusu oldu.

 

 

Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu