ÜDH “14 Mart Tıp Bayramı”nı kutladı
EDS`de son düzenlemeler yapılıyor
Yaşlı Adam Yol Kenarında Ölü Bulundu
Ordu`da Trafik Kazası: 1 Yaralı
Yerel Haberler
01-11-2017 / 21:48
Ünye Kent Konseyi`nden kan bağışı kampanyasına destek
Ordu Büyükşehir Kent Konseyi öncülüğünde, Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle 15 Temmuz Demokrasi Meydanı`nda kan bağışı kampanyası düzenlenirken, kampanyaya Ünye Kent Konseyi de destek veren kurumlar arasında yer aldı.

Ordu Büyükşehir Kent Konseyi öncülüğünde, Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda kan bağışı kampanyası düzenlendi.

15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen kampanyaya, Büyükşehir Belediyesi personeli ile Ordu ve Ünye Kent Konseyi üyeleri destek verdi.

Başkan Enver Yılmaz, kan bağışı kampanyasıyla ilgili yaptığı açıklamada, "OSKİ Genel Müdürlüğümüzle birlikte Büyükşehir Belediyemiz, en çok kan veren kurumlarımız olarak başı çekiyor. Bir önceki kampanyada 101 personelimiz kan bağışında bulundu. Bugün ise hedefimiz, bu sayının üzerine çıkarak ilimizde yeni bir rekora imza atmak" dedi.

Başkan Enver Yılmaz, kan bağışında bulunmanın hayati önem arz ettiğini belirterek, "Bizler de bu tür kampanyalara destek vermek suretiyle al bayrağımızın rengi ile boyanan hilaliyle Kızılayımızın ulusalda ve uluslararasında yüklendiği misyonda, bir damla kanımız ve katkımız olmasından gurur duyuyoruz. Bu anlamda kan bağışı kampanyasına destek veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

 

Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu