Fındığa TSK Dopingi
Ordu-Milli Piyango Talihlisi Sır Oldu
Fatso`dan `Kütüphanesiz Köy Okulu Kalmasın Projesi`
İttifakta Ünyeli Aksu`da yer aldı
Yaşam/Tatil
31-01-2011 / 14:12
40 yıldır zevkle dinleniyorlar( VİDEO)
Ünye’nin müzik deyince akla gelen sevilen ikilisi Orhan-Ayhan Köseoğlu kardeşler, müzikte yıllar geçmesine rağmen büyük bir zevkle dinleniyorlar.

 1974 yılında müzik hayatına başlayan zaman zaman ara verse de 37 yıldır müzikten hiç kopmayan Orhan Köseoğlu ile 1985 yılında müziğe başlayan ve 26 yılını geride bırakan Ayhan Köseoğlu, bugün Ünye’de zevkle dinlenen bir ikili olmuş durumda.

Gerek müzik bilgileri ve  gerek se repertuarları ile kendilerini izlemeye gelenleri mest eden ikili, kardeş olmalarının avantajını da en iyi şekilde kullanarak, müzikte neredeyse yarım asrı devirecekler.
“Müzik bizim yaşamımız” diyen Orhan ve Ayhan Köseoğlu kardeşler, “her ikimizde müziğe bateri çalarak başladık, ama gitarla devam ettik. İşimizi zevkle yapıyoruz. Çeşitli ortamlarda çaldığımızda dinleyenlerimizin aldığı zevk, bize daha fazla şevk veriyor. Bu işe başlayan ya da başlamak isteyen kendisine güvenen gençlere tavsiyemiz, yaptıkları işten önce kendileri sonra da onları dinlemeye gelenleri mutlu etmek olsun. Müziğe ara vermeden devam ederlerse, başarı da arkasından gelecektir” dediler.
Orhan ve Ayhan Köseoğlu kardeşler Ünye’de halen Çarşamba ve Cuma akşamı Dikilitaş’da, Cumartesi akşamı ise Otel Ankara’da sahne alıyorlar.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Melodi FM

Yorumlar Toplam 1 Yorum Yapılmış
  • M. Ufuk MİSTEPE / 15-04-2011 17:12 KUTLARIM!
    Değerli Hemşehrilerimi,
    Müzikalitelerindeki ciddiyet, yumuşak sesleriyle ezgileri yorumlamadaki başarıları, enstrüman kullanmadaki tiizlikleri ve güleryüzlülükleriyle kutlar ve başarılar dilerim...
    Sizlerle iftihar ediyoruz...
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu