ÜDH “14 Mart Tıp Bayramı”nı kutladı
EDS`de son düzenlemeler yapılıyor
Yaşlı Adam Yol Kenarında Ölü Bulundu
Ordu`da Trafik Kazası: 1 Yaralı
Yaşam/Tatil
20-10-2014 / 08:45
Yemekte Bir Araya Geldiler
Eğitim Bir-Sen Akkuş Temsilciliği birlik ve beraberlik yemeği düzenledi.


 Akkuş Nur Lokantasında düzenlenen yemeğe Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Seyfettin Gül, Eğitim Bir-Sen Ordu Şube Başkanı İsmail Çelenk, Ünye Temsilcisi İsa Ünel, Akkuş Temsilcisi Sedai Altun, Ak Parti Akkuş İlçe Başkanı Ramazan Acar ve öğretmenler katıldı. Yemekte ilk konuşmayı Eğitim Bir-Sen Akkuş Temsilcisi Sedai Altun yaptı. Altun konuşmasında, "Sizlere Akkuş'un zor şartlarında görev yaptığınız için teşekkür ediyorum, Eğitim Bir-Sen olarak üyemiz olsun olmasın her eğitimciye kapımız sonuna kadar açık" diye konuştu.

Altun'dan sonra söz alan Akkuş İlçe Milli Eğitim Müdürü Seyfettin Gül ise, "Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Akkuşumuz eğitimde yükseliyor, bu birliktelikle daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum" dedi.

Eğitim Bir-Sen'e sizleri bizlerle buluşturduğu için teşekkür ediyorum diyerek sözlerine başlayan Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, "Değişik illerden arkadaşlarımız Akkuş'un eğitimi için buralara geldi. Akkuş'a bir gelen pişman olur, birde giden pişman olur. Akkuş'un şartları zor, bu zor şartlarda özveri gösterdiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Akkuş insanı devletine, milletine ve memurunu saygılıdır. Bizim için 2 sınıf önemlidir 1.si din görevlileri 2. si ise eğitimciler, bu 2 meslek benim için çok kutsaldır. Hiçbir eğitimciyi yerel yönetim olarak geri çevirmedim, eğitimin her alanında desteğe, yardıma ve sıkıntıları çözmeye hazırım. Akkuş'ta iki önceliğimiz var eğitim ve yol. Eğitim adına tüm ekibimizle yapılacak ne varsa yapmaya hazırız" diye konuştu.

Yemekte son konuşmayı ise Eğitim Bir-Sen Ordu Şube Başkanı İsmail Çelenk yaptı. Çelenk konuşmasında, "Biz bütün renkleri aramızda bulunduran herkese kapısı açık olan bir sendikayız, sadece vatanın bölünmez bütünlüğüne sekte vuracak kişileri aramıza almayız" dedi.

 


 

 

 

Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu