Fındığa TSK Dopingi
Ordu-Milli Piyango Talihlisi Sır Oldu
Fatso`dan `Kütüphanesiz Köy Okulu Kalmasın Projesi`
İttifakta Ünyeli Aksu`da yer aldı
Yaşam/Tatil
18-04-2011 / 23:23
Facebook`ta silinen profilinizi nasıl saklayabilirsiniz?
Facebook`ta özenle oluşturduğunuz profillerin bir anda site yönetimi tarafından silinme korkusuyla karşı karşıyaysanız size bir müjdemiz var.

Facebook'ta özenle oluşturduğunuz profillerin bir anda site yönetimi tarafından silinme korkusuyla karşı karşıyaysanız bu haberi dikkatle okuyun.

FACEBOOK'TAKİ PROFİLİM KAYBOLUR TEHLİKESİ SONA ERDİ
Facebook'un herhangi bir nedenle profilinizi kapatma ya da dondurma olayına karşı yedekleme sistemi özelliği sayfasına özel önem veren kullanıcılara can simidi oldu.
Binlerce kişi aşağıdaki ayarları adaım adım gerçekleştirerek profilini bir daha kaybolmamak üzere yedekledi. Sizde Facebook'taki özel bilgilerinizin ve fotoğraflarınızın kaybolmasını istemiyenlerdenseniz aşağıdaki maddeleri uygulayabilirsiniz.
ADIM ADIM FACEBOOK PROFİLİ YEDEKLEME İŞLEMİ
İşte Facebook adresi Yedek Alma İşlemi için yapılması gerekenler:
1-Hesabınızı bilgisayarınıza indirmek için gerekli bilgileri Hesap Ayarları sayfasında görebilirsiniz. Facebook hesabınıza giriş yaptıktan sonra Hesap menüsünden Hesap Ayarları‘na tıklayın.
2-Açılan sayfada “Bilgilerinizi indirin” seçeneğini göreceksiniz. Lütfen bu aşamada “Daha fazla bilgi” bağlantısına tıklayın.
3-Açılan ekranda karşınıza çıkan “İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi ise biraz beklemeniz gerekiyor.
4-Yaklaşık bir saat sonra Facebook yönetiminden indirme bağlantısını içeren bir e-posta alacaksınız. (Dikkat: Eğer siteye yüklediğiniz fotoğraf ve videoların sayısı çoksa bu biraz biraz uzun sürebilir.)
5-E-postada yer alan ZIP dosyasını indirdikten sonra içeriğini bir konuma çıkartın. Kaydettiğiniz index.html dosyasını çalıştırarak tüm içerik içinde dolaşabilirsiniz. Daha sonra dosyanın içindeki klasörler arasında gezinerek fotoğraflarınızı da görebilirsiniz.
 

Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu