Fındığa TSK Dopingi
Ordu-Milli Piyango Talihlisi Sır Oldu
Fatso`dan `Kütüphanesiz Köy Okulu Kalmasın Projesi`
İttifakta Ünyeli Aksu`da yer aldı
Teknoloji
09-04-2011 / 22:21
Ünye Optik`te Simülasyon dönemi
Ünye Optik, müşterilerine simülasyonla çerçeve ve lens seçimi yapmaları için yeni teknoloji ürününü müşterilerinin beğenisine sundu.

İRefract dijital algılama sistemi adı verilen bu yeni sistem ile, müşterinin yüzü üzerinde hem gözlük çerçevesi hem de lens için sanal montaj yapılabiliyor.

iRefract Dijital algılama sisteminin bu yeni ürününü Ünye'de müşterileri ile buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Optisyen Ümit Baş, "Bu sistem ile müşterilerimiz, siparişlerini vermeden önce, almayı düşündükleri gözlük çerçevesi, lens ve lens renginin yüzlerinde nasık duracağını bilgisayar ortamında görüp karar verebilecekler" dedi.

Ümit Baş, Uzman hekimler tarafından yazılan bir gözlüğün, gözlük alacak kişinin yüzü üzerinde sanal simülasyon ile üç boytlu olarak görme imkanı olduğunu ifade ederek, " simülasyon sistemi ile müşterimizin yüzüne sanal ortamda her türlü gözlük ve lens takıp, değiştirme ve karşılaştırma imkanı sunuyoruz. Bu sayede müşterimizin tatmin duygusu daha gözlük veya lensini almadan güçleniyor" dedi.

Optisyen Ümit Baş, gözlük veya lens almayı düşünen ancak bu konuda kararsız kalan herkesi, bu sistemle tanışmaya ve gözlük yada lenslerin yüzlerinde nasıl görüneceğini görmeye davet etti.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu