Fındığa TSK Dopingi
Ordu-Milli Piyango Talihlisi Sır Oldu
Fatso`dan `Kütüphanesiz Köy Okulu Kalmasın Projesi`
İttifakta Ünyeli Aksu`da yer aldı
Spor
20-04-2014 / 23:16
Ünye spor ne hale geldi !!!
Spor Toto 3.Lig 2.Grup`tan geçtiğimiz hafta düşmesi kesinleşen Ünyespor sahipsizlik yüzünden bugün deplasmanda oynanacak Düzyurtspor maçına gidemedi.

Ligin kalan son 3 maçına prestij için çıkacak olan yeşil-beyazlı takım bugün saat 14.30'da Trabzon Yavuz Selim Stadı'nda oynanması gereken Düzyurtspor maçı için Trabzon'a gidemedi. Hafta içi deplasmanda oynanacak Düzyurtspor maçı için kulüp idari menajeri İbrahim Yıldırım idaresinde sadece iki antrenman yapabilen yeşil-beyazlı takımda futbolcuların maça gitmek için tesislerde hazır beklediği ancak muhatap bulunamaması nedeniyle takımın Trabzon'a gidemediği bildirildi.

20 Nisan 2014 Pazar günü Trabzon Yavuz Selim Stadı'nda saat 14.30'da başlaması gereken Spor Toto 3.Lig 2.Grup 32.Hafta Düzyurtspor-Ünyespor karşılaşmasına gidemeyen Ünyespor ile ilgili karar TFF tarafından önümüzdeki günlerde verilecek. Düzyurtspor'un hükmen galip sayılacağı kararın ardından yeşil-beyazlı takımın 33. Hafta mücadelesinde kendi sahasında oynayacağı Manavgat Evrensekispor ile 34. hafta deplasmanda oynayacağı Çıksalınspor karşılaşmalarına çıkıp çıkmayacağı ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

 

MAÇA ÇIKMAYAN TAKIMLARA HANGİ KARARLAR VERİLİR?

 

Düzyurtspor deplasmanına gidemeyen Ünyespor şayet kalan maçlarına çıkmazsa bu konuda Futbol Müsabakası Talimatı'na göre alt lige düşürülme kararı verilecek. Futbol Müsabaka Talimatı’nın 24/a maddesinde “Bir lig devresinde ikinci defa müsabakaya gelmeyen, müsabaka sahasına gelmekle beraber müsabakaya çıkmayan veya müsabakayı terk eden takım hakkında hükmen mağlubiyet kararı verilmekle beraber, bu takım ligden çıkarılarak bir alt lige düşürülür ve bu müsabaka tarihinden itibaren bu takımla müsabakası olan diğer takımlar müsabakaları oynamaksızın hükmen galip gelmiş sayılırlar” hükmü gereği işlem yapılacak.

 

Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu