Fındığa TSK Dopingi
Ordu-Milli Piyango Talihlisi Sır Oldu
Fatso`dan `Kütüphanesiz Köy Okulu Kalmasın Projesi`
İttifakta Ünyeli Aksu`da yer aldı
Spor
15-05-2014 / 11:09
Belediyespor`dan Dünya Şampiyonu
Muay Thai 45 kg Genç Bayanlar`da Malezya`da ki Muay Thai Dünya Şampiyonası`nda Dünya birincisi olan Seda Kargoğlu, Antrenörü Kenan Balcıoğlu ve Nesrin Yılsız eşliğinde Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar`ı makamında ziyaret etti.

 

 
Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ziyaret esnasında yaptığı açıklamada; Bugün bir Dünya Şampiyonu ağırlamaktan dolayı son derce mutluyuz. Spora ve sporcuya her zaman destek olan bir anlayışta olduk. Özellikle Ünye Belediyesi olarak başta futbol ve diğer dalların tamamı olmak üzere inşallah önümüzdeki dönemler içerisinde sporcularımızın tamamına destek vermeye devam edeceğiz. Seda kızımız 1-10 Mayıs tarihleri arasında Malezya’da yapılan 45 kilo yıldız bayanlarda Dünya şampiyonu, gerçekten 101 ülkeden 2 bin sporcunun katıldığı dev bir organizasyon içerinden şampiyonluğu Ünye’miz getirmesi bizi ziyadesiyle mutlu etti. İnşallah bundan sonra başarısını aynı ölçüde devam ettirmesini temenni ediyoruz. Antrenörü ve hocasını kutluyor her zaman yanlarında olduğumuzu ifade etmek istiyorum.
Antrenör Kenan Balcıoğlu ise yaptığı açıklamada; “Belediye Başkanlığınıza bir Dünya Şampiyonu ile hoş geldiniz diyoruz” dedi.
 

Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu