Ankara`dan ‘yola devam` kararı çıktı
Karlar Erimeye Başladı, Dereler Coştu
Ordu`dan İhracat Rekoru
Odü`nün Tıp Mezunlarından Tus Başarısı
Spor
11-09-2014 / 09:15
Keşke Ünye`ninde B.şehir Bld.Başkanı Olsaydı !
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz`dan Orduspor`a dev bir destek daha geldi. Başkan Yılmaz`ın girişimleriyle SAGRA Orduspor`un ana sponsoru oldu.

Orduspor'da sezon başlamadan önce yaşanan mali krize el atan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, başlattığı kombine kampanyasının ardından bu kez de ANA sponsor bulunmasına öncülük etti. Ünye Çalışma Ofisi'nde Sanset SAGRA'nın sahipleri Ahmet Toksöz, Zafer Toksöz ve Sanset Sagra Şube Müdürü Teomen Önsel'le bir araya gelen Başkan Yılmaz, SAGRA'nın Orduspor'a ANA sponsor olmasını istedi.

BAŞKAN YILMAZ'DAN AHMET TOKSÖZ VE ZAFER TOKSÖZ'E TEŞEKKÜR

SAGRA Yönetimiyle yaptığı görüşmenin ardından Ahmet Toksöz ve Zafer Toksöz'e, Ordulular adına teşekkür eden Başkan Yılmaz, "Sagra, fındık işleme projesine 1936 yılında başlayan ve Türkiye'nin ilk fındık ihracatçısı olmanın ve fındığın özelliklerini ve kullanım alanlarını dünyaya tanıtan firma olmanın gururunu yaşamaktadır. Bizlerde SAGRA ile her zaman gurur duyduk. SAGRA'nın sahipleri Ahmet Toksöz ve Zafer Toksöz kardeşler ile Ünye Çalışma Ofisi'nde bir araya gelerek Orduspor'a sponsor olmalarını istedik. Sağolsunlar bizleri kırmadılar ve Orduspor'un ANA sponsoru olmayı kabul ettiler ve çok ciddi bir destek vereceklerini belirttiler. Ben SAGRA'nın sahipleri Ahmet Toksöz ve Zafer Toksöz'e Ordulular adına teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

ORDUSPOR'A HERKES DESTEK VERMELİ

Orduspor'un Ordu'nun en büyük markası olduğunu dile getiren Başkan Yılmaz, “Orduspor'un her zaman yanında olacağız. Orduspor'da yaşanan mali kriz nedeniyle kombine kampanyası başlatmıştık. Şimdi ise SAGRA'nın ANA sponsor olmasını sağladık. Ben Ordu'da bizlerin gururu olan diğer büyük firmalarında Orduspor'a destek vermesini istiyorum. Bizler bu sezon Orduspor'a dolaylı ve doğrudan 3.5 milyon lira destek olduk” şeklinde konuştu.

 Geçtiğimiz yıl maddi imkansızlıklar yüzünden 3. Ligden düşen Ünye spora kimse sahip çıkmamış, sezonun başlamasına az bir zaman kala bir grup Ünyeli futbolsever Ünye sporu tekrar ayağa kaldırmak için girişimlerde bulunmuş ve takımı tekrar lige döndürmüştü.

 

Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu