Fındığa TSK Dopingi
Ordu-Milli Piyango Talihlisi Sır Oldu
Fatso`dan `Kütüphanesiz Köy Okulu Kalmasın Projesi`
İttifakta Ünyeli Aksu`da yer aldı
Spor
10-08-2014 / 00:15
Kaptanlar Ünyespor için döndü!
2014-2015 sezonunda Bölgesel Amatör Lig 5.Grup`ta mücadele edecek olan Ünyespor`da yuvaya dönen İbrahim Karayiğit, İsmail Karayiğit ve Ersin Gür yeşil-beyazlı takımın formasını onurla ve şerefle taşıyacaklarını söylediler.

 

Bal Liginde Ünye’yi temsil edecek Ünyespor’da kaptanlar yuvaya döndü. Dış transfer çalışmalarını sürdüren yeşil-beyazlı takımın yeni yönetim kurulu alt yapısından yetişen 3 eski futbolcusu ile anlaşmaya vardı. Daha önce takım kaptanlığı yapan ve en son 2.lig’e yükseldiği sezon kadrosunda bulundurduğu İbrahim Karayiğit’i renklerine bağlayan Ünyespor, diğer yandan Atom Karınca lakaplı İsmail Karayiğit ve geçtiğimiz sezonlarda Ünye Belediyespor’un takım kaptanlığını yapan Ersin Gür ile anlaşmaya vardı. Dış transferde Tosya Belediyespor’dan İbrahim Karayiğit, Bulancak Belediyespor’dan İsmail Karayiğit ve Ünye Belediyespor’dan da Ersin Gür’ü kadrosuna katan yeşil-beyazlı takımın önümüzdeki günlerde sürpriz isimlerle anlaşma yapması bekleniyor.

Ünye Şehir Stadı’nda basının karşısına çıkan İbrahim Karayiğit, İsmail Karayiğit ve Ersin Gür’ün imza töreninde Ünyespor yönetim kurulu üyelerinden  Mustafa Eray Yıldız, Abdullah Arslan, Abdullah Bulat ve Cezmi Karayiğit hazır bulundular. Ünyespor yönetim kurulu üyeleri yaptıkları açıklamada yeşil-beyazlı takımın 2014-2015 sezonunda iyi bir takım olma yolunda adımlar atmaya devam edeceklerini, bu yönde de transfer çalışmalarını sürdüreceklerini ifade ettiler. Ünyespor Yönetim Kurulu Üyeleri yaptıkları açıklamada yeşil-beyazlı takımın önümüzdeki pazartesi günü top başı yapacaklarını, 14 Eylül 2014 tarihinde başlayacak lige kadar da yapacakları transferlerle hazır bir takım olarak lige başlayacaklarını ifade ettiler. Kaptanların Ünyespor’a dönmesini de değerlendiren yönetim kurulu üyeleri Ünyespor’a gönül veren ve sahip çıkan İbrahim Karayiğit, İsmail Karayiğit ve Ersin Gür’e çok teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

Önemli olan Ünyespor’un bekası!

Ünyespor ile anlaşmaya varan İbrahim Karayiğit, İsmail Karayiğit ve Ersin Gür yaptıkları ortak açıklamada önemli olanın Ünyespor’un bekası olduğunu ifade ederken, “1957 yılında kurulan ve 57 yılı deviren koca çınarın gölgesinde yeşil-beyazlı armanın hayatiyetini devam ettirmek için buradayız. Bizler gelip geçiciyiz, önemli olan Ünyespor’un bekasıdır. Böyle onurlu bir mücadelenin içerisinde yıllardır kader birliği yaptığımız arkadaşlarımızla, ağabeylerimizle bu yolda yürümeyi nasip ettiği için Allah’a binlerce kez şükrediyoruz” şeklinde konuştular.

 

Spor Aksiyon

Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu