Fındığa TSK Dopingi
Ordu-Milli Piyango Talihlisi Sır Oldu
Fatso`dan `Kütüphanesiz Köy Okulu Kalmasın Projesi`
İttifakta Ünyeli Aksu`da yer aldı
Spor
05-05-2014 / 21:43
Ünlem Spor Genç Kızlar Voleybol Takımı Karadeniz Birincisi Oldu.
ÜNLEM SPOR Genç Kızlar Voleybol takımı Ordu İl birincisi olarak ilimizi temsilen 25-27 Nisan tarihleri arasında Artvin İlinde yapılan GRUP BİRİNCİLİĞİ müsabakalarına katılıp Karadeniz Grup Birincisi olarak ilçemize döndü.

 Ünlem  Spor   Kız  Voleybol  takımımız  Artvin takımını 3-0   , Trabzon takımını  3-0 , Rize takımını 3-1 , Giresun takımını   3-0     yenerek Karadeniz grup birincisi oldu ve  , 22-24 Mayıs tarihleri arasında Çorum’da yapılacak olan Türkiye Yarı Finallerine gitmeye hak kazandı.

         Kulüp Başkanı Sedat PEKER;  başta Kaymakam Sayın Mustafa DEMİR’e , Belediye Başkanı Ahmet ÇAMYAR’a, Çakırtepe Hastanesine, Atikler Fındığa ve Ordu Büyükşehir Belediyesi ile koordinasyonumuzu sağlayan  Mustafa TELCİOĞLU’na, Türk ve İlçe sporuna eşsiz katkılarından dolayı minettar olduklarını söyledi.

         Kulüp Başkanı ayrıca “sporcu kızlarımıza ve ailelerine, teknik heyeti oluşturan Sayın Rafet KAYALI’ya, Buket – Ahmet KARAKAYA çiftine ve Mehmet KOCA’ya emeklerinden ve başarılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi  ve Çorum’daki Türkiye Yarı Finalleri grubundan da birinci çıkmayı umduklarını söyledi.   

 

Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu