ÜDH “14 Mart Tıp Bayramı”nı kutladı
EDS`de son düzenlemeler yapılıyor
Yaşlı Adam Yol Kenarında Ölü Bulundu
Ordu`da Trafik Kazası: 1 Yaralı
Siyaset
28-11-2017 / 21:35
Ak Parti`de üçüncü istifa şoku
Ak Parti Ünye Teşkilatı Yönetim Kurulu üyelerinden Selami Kurt ve Mustafa Kemal Yeni`den gelen istifa dilekçelerinin ardından bugün de Mustafa Çakmakçı da yönetimden istifa ettiğini açıklayınca Ünye İlçe Teşkilatı`nda neler olduğu sorusunu akla getirdi.

Ak Parti Ünye İlçe Teşkilatı yönetim kurulunda ard arda istifalar gelmeye devam ediyor.  

- “Partimiz yerel siyaset alanında küçüldü” -

Bugün yazdığı istifa dilekçesini partisine sunan Mustafa Çakmakçı, istifa gerekçesi olarak partisinin yerel siyaset alanında küçüldüğünü ifade etti. 

Mustafa Çakmakçı dilekçesinde şu ifadelere yer verdi:

Şu an oluşmuş olan yerel siyaset etme zemininin, birkaç kişi ile sınırlı kalmak üzere küçüldüğü, siyaset etme arzu ve birikimimi etkisizleştiren ve partimizin kurulduğu günden bu güne kadar her kademede aldığım görevlerde verdiğim emeğe vefasızlık gösteren ve geçmişten bu güne milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, belediye meclis üyesi arkadaşlarımız, partimize gönül ve emek vermiş dostlarımız ve diğer partililerimiz nezdindeki karşılığım ve itibarım üzerinde olumsuz tesire yönelen bir bloğa dönüştüğünü düşündüğümden, AK Partimizin kurucusu olan sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan'a ve partimize olan sadakatim baki kalmak üzere, bu mevcut yerel yapı dışında AK Partimizin başarısına maddi manevi hürün gücümle hizmet etmek, yerel siyaset etme zeminindeki olumsuzlukları tamir etmeye, tekrar yüceltmeye ve büyümeye yönelik oluşacak olan yeni bir yerel siyaset zemini oluşmasına katkı sunmak.

Siyasi faaliyetlerime, mevcut yönetim kurulu dışında bireysel birikim ve ilişkilerim ile devam etmek üzere; Ünye teşkilatımızın yönetim kurulu üyeliğinden istifa ediyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim."

 

 

Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu