ÜDH “14 Mart Tıp Bayramı”nı kutladı
EDS`de son düzenlemeler yapılıyor
Yaşlı Adam Yol Kenarında Ölü Bulundu
Ordu`da Trafik Kazası: 1 Yaralı
Siyaset
26-02-2018 / 22:47
Ak Parti Ünye Teşkilatı Temayül İçin Sandık Başına Gitti
Ak Parti Ünye Teşkilatı Temayül İçin Sandık Başına Gitti

Adalet ve Kalkınma Partisi Ünye İlçe Başkanlığında partililer temayül için sandık başında oy kullandı.

İlk olarak Altınordu’da, bu sabah ise Fatsa’da yapılan Temayül yoklaması yapilirken,bugün de Ünye’de yapıldı.

İlKoordinatörü Nevşehir Eski Milletvekili Rıdvan Köybaşı temayül için Ünye’ye gelirken yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Belediye Meclis Üyeleri ve mahalle başkanları olmak üzere yaklaşık 200 kişi oy kullanacak. Temayülün ardından Ak parti genel merkezince yapılacak değerlendirmenin akabinde Ünye İlçe Başkan adayı belirlenecek.

Ünye’de yapılacak temayül  oylaması öncesi bir açıklama yapan Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Arif Ergün, “Daha önce Altınordu’da, Bu sabah Fatsa’da ve bugün de Ünye’de temayül yoklamasını yapıyoruz. Genel Merkezimizin uygun gördüğü yöntem ve bizlere iletti, biz de hazırlığımızı yaptık. Arkadaşlarımız adaylığını açıklayacak. Yönetim kurulu üyelerimiz, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız, Belediye Meclis Üyelerimiz ve mahalle başkanlarımız olmak üzere yaklaşık 200 kişi oy kullanacak. İnşallah Ünye’mize, Ordumuza ve memleketimize hayırlı uğurlu olur. Buradan çıkan sonuçla genel merkezimiz bir kan değişikliği yapabilir veya yapmayabilir. Burada aday olacak arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

 

Yapılacak oylamanın ardından sonuçlar genel merkeze gidecek ve genel merkez Ünye’nin adayını açıklayacak.

KONGRE TARİHİ BELLİ OLDU

Ünye’de yapılacak kongre tarihinin değiştiği daha önce açıklama yapılmıştı. Kongrenin yapılacağını yeri değiştiği öğrenilirken kongrenin 12 Mart 2018 pazartesi günü sabah saat 09.30’da  yapılacağı belirtildi.

 

Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu