ÜDH “14 Mart Tıp Bayramı”nı kutladı
EDS`de son düzenlemeler yapılıyor
Yaşlı Adam Yol Kenarında Ölü Bulundu
Ordu`da Trafik Kazası: 1 Yaralı
Siyaset
25-02-2018 / 22:34
‘Altınordu`da bir ülkücü oturacak`
MHP Altınordu İlçe Başkanı Erol Bayram, yeril seçimler sonrası Altınordu Belediyesi`nin koltuğunda bir ülkücünün oturacağını söyledi.

MHP Altınordu İlçe Başkanı Erol Bayram, yeril seçimler sonrası Altınordu Belediyesi’nin koltuğunda bir ülkücünün oturacağını söyledi.

 

Türkiye’nin zor bir dönemden geçtiğini belirten MHP Altınordu İlçe Başkanı Erol Bayram,  ‘Biz yönümüzü seçtik, hedefimizi çizdik. Biz 2019’dan önce yapılacak olan yerel seçimlere ardandan yapılacak olan genel seçimlere odaklandık. Ülkemizin bugünkü durumunda MHP’ye her zamankinden daha çok ihtiyaç var. Biz önce Altınordu’da hedef belirledik. Yapılacak seçim sonrası göreceksiniz Altınordu Belediye başkanlığı koltuğunda MHP’li bir ülkücü oturacak.  Bizim öncelikli hedefimiz bu.” dedi.

 

Hedef iki milletvekili

Genel seçimlere ilişkin hedeflerini de açıklayan MHP Altınordu İlçe Başkanı Bayram, “Biz 1999 seçimlerinde bir ilki başarmıştık. O zaman ilk kez MHP bir milletvekili çıkarmıştı. Bizim 2019 yılında Ordu’da en az iki milletvekili çıkarmaktır. Biz bunu başaracağız. Gecemizi gündüzümü katarak çalışacağız. Yolumuzda ilerliyoruz. Bunları başarmayacağız diye hiçbir kural yok. Biz başarmak için varız. Bu birlikteliğimiz o başarıyı getirecek. Altınordu Belediyesini kazanacağız. Meclisi iki milletvekili sokacağız.” diye konuştu.

 

MHP Altınordu İstişare toplantısında konuşan Bayram, düzenli aralıklar ile ikincisini yaptıkları toplantının devamının geleceğini söyledi.

 

Ordu Olay

Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu