ÜDH “14 Mart Tıp Bayramı”nı kutladı
EDS`de son düzenlemeler yapılıyor
Yaşlı Adam Yol Kenarında Ölü Bulundu
Ordu`da Trafik Kazası: 1 Yaralı
Siyaset
24-12-2017 / 20:57
İYİ Parti kurucu üyeleri kahvaltı programında bir araya geldi
Meral Akşener Genel Başkanlığında kurulan İYİ Parti Ünye`de kurucu üyeleriyle tanışma toplantısı düzenledi.

Yaklaşık 150 üyenin katıldığı programda dikkat çeken isimler de yer aldı. Milliyetçi Hareket Partisi’nden seçilerek dört dönem İkizce Belediye Başkanlığı yapan Birol Kaygı eşi ve annesi ile programa katılırken, son dönem Ak Parti’den seçilerek Tekkiraz’da Belediye Başkanlığı ve istifa etmeden önce Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliği yapan Necdet Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi’nde bir dönem ilçe Başkanlığı yapan ve partiden ihraç edilen Faruk Korkmaz ve yine Milliyetçi Hareket Partisi’nde bir dönem İlçe Başkanlığı yapan ve halen Ünye Belediye Meclis Üyesi olan Murat Çıraklı da yer aldı.

Kahvaltılı programda söz alan İlçe Başkanı İrfan Demir, “Neden İyi Parti? Sorusunu kurucu üyelere sorarak mikrofon uzattı. Programa katılan üyeler duygularını ve İyi Parti hakkındaki düşüncelerini açıkladı.

Üyelerin kendisini tanıtmasının ardından konuşma yapan İyi Parti Ünye İlçe Başkanı İrfan Demir, İyi Parti’nin Türkiye’ye iyi geleceğine inandıklarını, her dönem iyi insanların çıktığı Türkiye’de Meral Akşener’in de iyi bir niyetle yola çıktığını söyledi.

Başkan İrfan Demir konuşmasında, adaletin olmadığına, zulme, gençlerin işsizliğine, kadınların yaşam hakkının elinden alınmaya çalışılmasına ve tarafsız ve adil yargının olmadığının altını çizerek, bu olumsuzluklara son vermek için İyi Parti’yle iyi bir amaç için yola çıktıklarının vurgusunu yaptı.

Ünye’den başlayacak bu oluşumla Türkiye’yi saracak bu hareketin eleştiriye açık, farklılıklara saygı duyan, üreten ve ekonomiye yön veren bir anlayışı benimsediğini belirtti. Eğitimin de 11 yıl temel eğitim zorunluluğu getirilerek, eskiden olduğu gibi sistemli bir şekilde devamlılığını sağlayacaklarını da belirten İrfan Demir, 40 yaş üstü okur-yazar olmayan kadınlara 5 yıl içerisinde okuma-yazma öğretileceğini hedefleyerek, seviyenin %100’e çıkarılmasını hedeflediklerini de belirtti.

Türkiye Cumhuriyeti’nin varlığını yeniden güçlendirmek için T.C. pasaportunun itibarını hak ettiği itibara kavuşturacaklarını söyleyen Demir, diğer parti tüzüklerinden farklı olarak, partiye üye olmak isteyeceklerin kadına şiddet uygulamış ve hatta affa uğramış olsalar dahi bu kişilerin kesinlikle İyi Parti’ye mensup olamayacağını vurgulayarak, “kapımızdan bile geçemezler” dedi. İrfan Demir konuşmasına, hedefimiz sürdürülebilir bir refah ve huzur ortamı yakalamış, “Mutlu Türk Milleti, Güçlü Türk Devleti.!!” Sloganıyla son verdi.

 

İyi Parti Ünye İlçe Yönetim Kurulu Üye Listesi Şöyle; İRFAN DEMİR NURAY SAVAŞ BERKAY TORUNOĞLU ÖMER GÜRSOY EMİNE AHSEN ORAL YILMAZ TEPE REFİK KAYALI EMİN GÖRGÜN ALİ ERDEM ADALET ŞİMŞEK OSMAN KARAGÖZ HARUN TAVLI VEDAT KESKİN ÖZAY YILDIRAN İLKER HELVACIOĞLU MEHMET MISIR ŞENGÜL AĞCA AVNİ AÇIKGÖZ MUSTAFA EMRAH YILMAZ MEHMET TÜREDİ AHMET BIYIKOĞLU NURAY BAŞ ZİYA KÖKSAL HURİYE VEYİSOĞLU BÜNYAMİN ELOĞLU HÜSEYİN KAHRAMAN YILDIRIM BAKİYE DEMİRCAN YAKUP SAYIN YAVUZ HAKKI GÜMÜŞ MUAMMER TÜRKMEN ALİ CİVELEK TÜRKAN BİNEKTAŞI FERHAT TURA HULKİ DERYAOĞLU ALİ ARSLAN AYHAN PEKER HAYATİ KÜLÜNK KEMAL AYDIN EMİNE OKÇU YÜKSEL ŞAHİN MUSTAFA CINKIL GÖKHAN TAŞ CEVAT KAYIM HASAN KIRAN İSMAİL DEMİRCİ SEMRA YEĞİN MUSTAFA TRABZON SLEYMAN BAŞARAN SERHAT ÖKTEN RESUL EKREM EFİL AYNUR ZOROĞLU MELEHAT YÜCEL SÜLEYMAN KOÇOĞLU ERDOĞAN EMEK HAKAN YILMAZ ÖMER ŞENER NURİ ÇAKIR MUSTAFA OCAK HAVVA CİVELEK MURAT ARSLAN HULUSİ ERGÜL ZEKİYE ERDEM DAVUT YILMAZ TARIK KARAMAN MEVLÜT BAKIRCI

 

 

Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu