Fındığa TSK Dopingi
Ordu-Milli Piyango Talihlisi Sır Oldu
Fatso`dan `Kütüphanesiz Köy Okulu Kalmasın Projesi`
İttifakta Ünyeli Aksu`da yer aldı
Siyaset
21-02-2015 / 23:17
Halka Hizmet Hakka Hizmet Anlayışı İle Bu Yola Çıktık
Ordulu Hemşehrimiz Necmi Akçay Ak Parti`den İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

7 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek olan milletvekilliği seçimi için, Ünye Eski Belediye Başkanı ve Ak Parti Ordu Milletvekili aday adayı Ahmet Arpacıoğlu, resmi başvurusunu yaptı.

Ünye Belediye Başkanlığını 2 dönem (10 Yıl) sürdüren Arpacıoğlu, 25. dönem milletvekili aday adaylığı için resmi başvurusunu yapmak üzere Ünye’den kalabalık bir konvoy eşliğinde Ak Parti Ordu il başkanlığına başvurusunu gerçekleştirdi.

Arpacıoğlu, il başkanlığında AK Parti Ordu İl Başkanı Uğur Çelenk ve yardımcıları ile çok sayıda partili tarafından karşılandı.

Toplantı salonunda başvuru öncesi konuşan AK Parti Ordu Milletvekili aday adayı Ahmet Arpacıoğlu; “Halka hizmet hakka hizmet felsefesi ile yola çıkan siz değerli dostlarla uzun yıllardır beraber bu asil millete hizmet etmeye çalıştık. Ünye Belediye Başkanı olarak ve farklı kademelerde görev yapmış arkadaşınız olarak sizlerle beraber değerli halkımızın teveccühünü kazandık. Bizlere bugüne kadar destek veren, gönül veren bizlerle beraber olan hemşerilerime cani gönülden teşekkür ediyorum. Bu yol meşakkatli, zor ve mücadele gerektiren bir yol olduğunu hepimiz biliyoruz. Necip Fazıl üstadın dediği gibi “dev eserler bırakabilmek için karıncalar gibi çalışkan olmak lazım” bu memlekete hizmet etmek onur meselesi, güven meselesi ve inanç meselesidir. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere belediye başkanlığımızda bizlerin hep yanında oldunuz. Muhtar arkadaşlarımızla, meclis üyelerimizle, basınımızla ve vatandaşlarımızla beraber büyük mücadeleler verdik. Artık istiyoruz ki bütün Ordu’ya beraberce hizmet edelim. Ordu’nun 450 köyü vardı artık büyüdük şehirli olduk. Büyükşehir olarak, büyük Ordu olarak yolumuza emin adımlarla devam etmek istiyoruz. Büyükşehir başkanımız Sayın Enver Yılmaz başta olmak üzere İl başkanımız ve bütün dostlarımızla büyük Ordu’yu beraber inşa edeceğiz. Çıktığımız bu yolda Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun” dedi.

 

AK Parti Ordu Milletvekili aday adayı Ahmet Arpacıoğlu, daha sonra resmi başvurusunu yaparak parti binasından ayrıldı.

Yorumlar Toplam 1 Yorum Yapılmış
  • Ayhan KURT / 23-02-2015 18:03 Aynı hikaye
    Bırakın ulenn bu ayakları ne halkı ne hakkı eskidi bu laflar ne şeyler üretin yoksa bozarım fiyakanızı
    siyaset değişiyor ama kafalar hep aynı AKP sen seni aday yapmazlar
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu