ÜDH “14 Mart Tıp Bayramı”nı kutladı
EDS`de son düzenlemeler yapılıyor
Yaşlı Adam Yol Kenarında Ölü Bulundu
Ordu`da Trafik Kazası: 1 Yaralı
Siyaset
08-02-2016 / 00:13
AK Parti Ordu İl Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı
AK Parti Ordu İl Başkanlığı, Şubat ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı yoğun katılımla gerçekleşti.

AK Parti Ordu İl Başkanlığı, Şubat ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı yoğun katılımla gerçekleşti.

AK Parti Ordu İl Başkanlığı binasında düzenlenen Danışma Kurulu toplantısına AK parti Ordu İl Başkanı Uğur Çelenk, AK Parti Ordu Milletvekilleri Oktay Çanak, Metin Gündoğdu, Ergün Taşçı, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları ve parti yöneticileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Ordu İl Başkanı Uğur Çelenk, 1 Kasım seçimlerinin ardından gerek siyasi alanda gerekse hükümet nezdinde güçlü bir konumda bulunduklarına dikkat çekerek, bu güçlü konumu hizmete dönüştürmek için kolları sıvadıklarını belirtti.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, toplantıda Büyükşehir Belediyesi olarak 2 yılda gerçekleştirilen hizmetleri barkovizyon eşliğinde partililere anlattı. AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak da konuşmasında, Türkiye'nin önüne çıkarılan türlü engellere rağmen ilerlemesini ve kalkınmasını hiç kimsenin durduramayacağını söyledi. Yeni Anayasa ve Başkanlık sisteminin tartışıldığını hatırlatan Çanak, bu iki unsurun ülkeye kazandırılması halinde Türkiye'nin daha hızlı ve etkin kararlar alan bir ülke haline geleceğine dikkat çekti.

 

 

Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu