ÜDH “14 Mart Tıp Bayramı”nı kutladı
EDS`de son düzenlemeler yapılıyor
Yaşlı Adam Yol Kenarında Ölü Bulundu
Ordu`da Trafik Kazası: 1 Yaralı
Siyaset
01-10-2015 / 22:28
Bu Millete Hizmet Borcumuz Var
Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Arif Ergün ve Belediye Başkanı Ahmet Çamyar 1 Kasım seçim çalışmaları kapsamında Tekkiraz`ı ziyaret etti.

Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Mustafa Nevzat Telcioğlu Başkanlığındaki Ak Kadro ilk olarak Tekkiraz'da Muhtarlarla bir araya geldi. Ak Kadro daha sonra Huzurevini ziyaret etti ve burada kalan yaşlılarımızın dünya yaşlılar gününü kutladı.

Ak Kadro daha sonra Tekkiraz'da tek tek esnafları ve vatandaşları ziyaret ederek onlarla hasbihal etti.

Proğram sonrası Ak Parti İlçe Başkanı Arif Ergün;  Biz ekip arkadaşlarımızla birlikte bu gün Tekkiraz'lı hemşerilerimizle bir araya geldik. Tek tek vatandaşlarımızla hasbihal ettik. Yapılan hizmetleri konuştuk. Acil olan sorunlarla ilgili istişarelerde bulunduk. Zaten hizmetler bir yandan devam ediyor. Ak Partinin hizmetlerini anlattık. Yerel idaremizin yürütmüş olduğu çalışmaların istişarelerini yaptık. 1 Kasım seçimleri için halkımızdan destek istedik. Partimize gönül veren emeği geçmiş eski ve yeni gönüldaşlarımızı ziyaret edip hasbihal eyledik. Bu millet 7 Haziran seçimlerinde bize %41 destek verdi. Tüm çabalarımıza rağmen hükümet kurulamadı. Bu ülke koalisyon hükümet lerinden çok çekti. Onun için 1 Kasım seçimlerinde yine yeniden tek başına iktidar için Bismillah deyip yollara düştük dedi.

Belediye Başkanı Ahmet Çamyar' da yaptığı açıklamada; Ak Parti 13 yıldır bu ülkenin her karış toprağına hizmet mührünü vurmuştur. Görüyorsunuz,  Tekkiraz içerisinden geçen karayolumuz sıcak asfaltı dökülerek yan merfez ve duvarları yapılarak güzel bir hal aldı. Ak Parti buraya huzurevi açarak yaşlılarına her zaman sahip çıktığını gösterdi. Halısaha yapılarak gençlerine sahip çıktığını gösterdi. Bizim Ak kadrolar olarak bu millete hizmet borcumuz var. Onun için buralardayız ve siz halkımızla beraberiz.

İstiyorsak; bu hizmet kervanı devam etsin, o zaman mührü Ak parti'ye basacağız dedi.

 

Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu