ÜDH “14 Mart Tıp Bayramı”nı kutladı
EDS`de son düzenlemeler yapılıyor
Yaşlı Adam Yol Kenarında Ölü Bulundu
Ordu`da Trafik Kazası: 1 Yaralı
Sağlık
22-04-2012 / 10:12
Hastane yönetimine Teşekkür
Sağlık Sen Ordu Şube Başkanlığı tarafından, Ünye Devlet Hastanesi yönetimine, başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi verildi.

Sendika yönetimi, Başhekim Opr.Dr. H.Yalçın Büyükkarabacak, Hastane Müdürü Kemal Güler ve Başhemşire Gülizar Kargun’u onere ederek, başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

 
Başhekimlik makamında düzenlenen programda, Hastane ve sendika yönetimi hazır bulundu.
 
Sağlık-Sen Ordu İl Başkanı Bilal İnanlı burada yaptığı açıklamada şunları söyledi:
 
“Ünye Devlet Hastanesinde göreve başladığı günden bu yana çalışmalarını yakinen takip ettiğimiz Başhekimimiz Dr. H.Yalçın Büyükkarabacak’ın başarılı çalışmaları hayranlıkla izlenmektedir. Sadece hastane personeli değil, Ünye Halkının da takdirini kazanan Başhekim Büyükkarabacak’ın bu başarılı çalışmaları takdire şayandır. Sayın Başhekim, göreve geldikten sonra, Ünye Devlet Hastanesinde sağlık personeli sayısı artmış, bununla birlikte, Hastanemizin teknolojisi de günün koşullarına hizmet edecek hale gelmiştir. Son zamanlarda hizmete kazandırılan cihazlarda, Sayın Başhekimimizin yoğun gayretleri ile alınmış ve halkımızın hizmetine sunulmuştur.
Bu çerçevede MR Ünitesi, Endoskopi, Kolonoskopi, Bronkoskopi, Full HD Laparoskopi Sistemi, Göz Lazer mikroskopu, Yeni Nesil 2 adet server, Hizmet aracı, Efor ve Eko cihazları, 10 Yataklı Yoğun bakım ünitesi, Patoloji Laboratuvarı, Diyaliz Hasta Nakil aracı gibi birçok hizmet H. Yalçın Büyükkarabacak’ın gayretleri neticesinde hastanemize kazandırılmıştır.
Tüm bunları bir kenara bıraktığımızda, Sayın Başhekimimiz, İçişleri bakanımız İdris Naim ŞAHİN, Milletvekilimiz Mustafa Hamarat ve  Akparti Ünye İlçe Başkanımız Sayın Ahmet ÇAMYAR’ ın da desteğiyle Ünye’mize kazandırılan 300 yataklı yeni hastanenin proje çizim aşamasından başlayarak, hala devam eden inşaatı için gösterdiği yoğun gayret takdirle izlenmektedir. Tıpkı bir inşaat çalışanı gibi neredeyse her gün, çizmesini giyerek inşaat alanını kontrol eden, çalışmaları yakinen takip eden Başhekimimizin bu gayreti karşısında, Hem Ünyeliler, hem hastane çalışanları hem de sendikamız adına kendisine teşekkürlerimizi sunmak adına bu plaketi vermeyi uygun gördük. Kendisine Ünye Devlet Hastanesine verdiği katkılardan dolayı teşekkür ediyor, bu başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz”
 
İnanlı konuşmasının ardından Başhekim Opr.Dr. H.Yalçın Büyükkarabacak, Hastane Müdürü Kemal Güler ve Başhemşire Gülizar Kargun’a plaketlerini verdi.
 
Aldığı plaket sonrasında bir konuşma yapan Başhekim Opr.Dr. H.Yalçın Büyükkarabacak, “yoğun bir tempoda çalıştığımız şu günlerde, bazen olumsuz olaylarla karşılaşsak ta, aldığımız bu ödül, bizim için büyük moral kaynağı oldu. Ünye Devlet Hastanesi çalışanları olarak, bu tempomuzu arttırarak sürdüreceğiz” dedi.
 
Hastane Müdürü Kemal Güler ve Başhemşire Gülizar Kargun’da, sendika yönetimine teşekkür ettiler.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu