ÜDH “14 Mart Tıp Bayramı”nı kutladı
EDS`de son düzenlemeler yapılıyor
Yaşlı Adam Yol Kenarında Ölü Bulundu
Ordu`da Trafik Kazası: 1 Yaralı
Sağlık
21-03-2012 / 18:59
Bedava Tedavi İçin Uykusuz Günler
Mirage termal mesaj yatakları ile daha sağlıklı ve zinde bir yaşam için ilk adımı birlikte atalım sloganı ile Ünye`de orta cami yanında faaliyete geçen Termal mesaj yataklarına ilgi her geçen gün artıyor.

 

Termal mesaj yataklarından ücretsiz faydalanmak isteyen kişiler sabahın erken saatlerinden itibaren sıraya geçerek gün içinde termal yataklara yatmak için sıra alıyorlar. Özellikle yaşlı insanların akın ettiği Termal mesaj yatakları İnsan vücudunu dört ana parçaya bölerek Boyun omurgaları bölgesinde Boyun tutulması, Bademcik iltihabı, Kulak ağrısı, Baş ağrısı, Yüksek tansiyon, sırt omurgaları bölgesinde Göğüs ağrısı, Böbrek rahatsızlığı, Kronik yorgunluk, Romatizma, kısırlık, bel omurgaları bölgesinde ise Kabızlık, fıtık, düzensiz yada şiddetli aybaşı, iktidarsızlık, bel ağrısı, sırt ağrısı. Leğen kemiği bölgesinde ise Omurga bükülmesi, Basur, Kaşıntı, Anüs bölgesi ağrısı gibi bir çok hastalığa iyi gelen mesaj yataklarına ilgi her geçen gün artıyor.
 
Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın onayı ile ithal edilen yatakların içinde sadece Güney Kore’den çıkarılan %93,2 oranında Uzun kızıl ötesi ışın üreten kore yeşim taşları kullanılmaktadır diyen Karadeniz Bölge distribütörü Kenan Mert “Yaydığı kızılötesi ışın (Saf Güneş Işını) sayesinde koku giderici, oksijen yayıcı, bakteri yok edici gibi birçok özelliği bulunmaktadır.” Dedi. Kenan Mert açıklamasına şöyle devam etti;“ Yeşim taşlarının bu özellikleri Avrupa’da yapılan test ve deneylerle kanıtlanmış ve hiçbir yan etkisi olmadığı uluslararası çapta belgelenmiştir. Mirage masaj yatakları 8 fonksiyon özelliği ile vatandaşlarımızın hizmetindedir” dedi.
Termal Masaj yatağı, iskelet, sinir, boşaltım, dolaşım ve sindirim sistemindeki sıkıntılardan yaşanan rahatsızlıkları gidererek, omurga sistemindeki bozukluklara dayalı rahatsızlıklara karşı olumlu gelişmeler sağlamaktadır” Her gün yarım saatlik seanslar ile yatakları kullanabilen misafirler ücretsiz olarak bu hizmetten yaralanabilmektedir.

Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
    Bu Yazı İçin Henüz Yorum Yapılmamış
Bugünkü Gazete Manşetleri
Link Bankası
Hava Durumu